Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skoczonaz

co wy nato?

Polecane posty

Gość skoczonaz

Dzwonie dzis do swojego narzeczonego. Chciałam porozmawiać, długo było zajęte. W końcu jak sie dodzwoniłam zapytałam z kim tak długo rozmawiał. Mówi, że to nie ważne. Ja pytam a co to taka tajemnica masz tajemnice przede mną?? On do mnie nie ważne . No powiedz, mówię oj nie ważne. W końcu mówi z kolegą . A napewno?? a On jeju już mnie wkurzyłaś nie dzwoń do mnie , zaczął krzyczeć na mnie , że teraz będę wkółlko o tym samym gadać . I co ja mam teraz myśleć?? jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta riposta11
przestan o tym myslec:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej trafne są dwa ostatnie słowa:D Pasują do Ciebie i do Niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutek-srutek
umawial sie na wieczor kawalerski, planowal szczegoly, a Ty sie wpieprzasz! Daj mu miec troche tajemnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczonaz
często pytam kto dzwonił , albo pisał. Ale On też to robi zawsze. I nawet potrafi sprawdzić mi telefon ( ja tego nie robie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też mi często mówi "nieważne" żeby mnie podenerwować :P Nawet jak zadzwoniła jego mama :D No ale ten Twój coś kombinuje... Jak on Ci sprawdza telefon, to też chciałabym na Twoim miejscu wiedzieć kto dzwonił, ale po takim czymś i tak bym już nie uwierzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczonaz
wieczór kawalerski nie bo jeszcze się nie chajtamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczonaz
no właśnie On tez czesto mowil nie ważne .. a potem pokazywał ze kolega np. albo mama .. ale teraz to mówił jakoś inaczej ze złością kiedyś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah
na tam wychodze z nato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos zostal przylapany na czyms co wg niego jest zabronione to czuje strach i zaraz potem zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ja mam teraz myśleć?? myślę że powinnaś zrobić chłopakowi przysługę i odejśc od niego dasz mu w ten sposób szanse na poznanie normalnej i zrównoważonej kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdraszczająca
ale dlaczego jesteście takie podejrzliwe :O jak ma ku rewski charakter to i tak się zeszmaci i tak,nie upilnujecie przecież lepiej żyć spokojnie bez tego notorycznego sprawdzania z kim pisał kto dzwonił,przecież to męczące nie tylko dla niego ale i dla kobiety jest,więcej zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może był wcześniej poddenerwowany, ktoś naprawdę nieważny zadzwonił, potem Ty i wypytujesz go jakby nie wiadomo co robił. Dla niego może być oczywiste, że jeżeli zadzwonił kolega, to jest to nieważne i nie pomyśli, że jak tak Ci powie, to Ty sobie zaraz ubzdurasz, że Cię zdradza :P Jak był wcześniej zdenerwowany to pewnie uważa, że wszyscy powinni o tym wiedzieć i wszyscy powinni wiedzieć co on teraz myśli :) Przynajmniej u mnie w związku często tak jest, dopiero po kłótni dochodzimy do wniosku, że można było spokojnie porozmawiać, bo kłóciliśmy się o głupotę. Bo dla niego było coś oczywiste, a ja po prostu nie wiedziałam i pytałam. To takie moje przemyślenia, jak się uspokoi to porozmawiajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×