Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WSTYDZIUCH

Co zrobilibyscie z 150-200tys zlotych ???

Polecane posty

Gość kasiuleńkaaa
Ja hmmm Pierwsze co spłaciła bym Domek potem Wyremontowała,Nowsze autko i tak sobie żyć bez kredytu hipotecznego .A w tedy już bym sobie poradziła sama z córeczką bo teraz to cholrenie trudno :)ah pomażyć zawsze Można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłabym sobie
wstydziuch- jak nie wiesz, co zrobic to mnie oddaj :D nie wydam na glupoty, a tobie bedzie milo, ze komus pomogles ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agora rox
to mniej więcej kwota wyjściowa na oszczędzanie na własną emeryturę poprzez fundusze stabilnego wzrostu do tego rejestracja w PUP z wykształceniem typu socjologia/filozofia celem zdobycia ubezpieczenia + robota na czarno i ch00j w d00pe temu państwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil 89
ja bym kupił vw polo a reszte bym odłozył na procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja nie znosze
NIE WIEM W JAKIM TY MIESCIE ZYJESZ SKORO CENY OD 7 OOO W GORE. ja mieszkam w wawie i kupiałam za 6000 dwa lata temu na saskiej. ale to okazaj. chyba ze mieszkasz w sopocie. tam w sumie najdrozej. ja bym kupiła mieszknaie małe i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala migotka 23
kupila fajne autko bez dachu i jakiegos faceta zasponsorowala aby lizal mi kakalko caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvs
Wstydziuch z toba naprawde cos jest nie tak widzialam kilka razy twoje posty i wciaz walkujesz jedne i te same tematy ze pracujesz w UK , ze zarabiasz tyle i tyle i odlozyles juz tyle i zamierzasz kupic mieszkanie Ty jestes jakis strasznie niedowartosciowany ze na forum trabisz ciagle i sie przechwalasz !!!!!!! Po pierwsze to tez mieszkam w UK i uwazam ze zawyzasz nieco swoje zarobki o ile w ogole pracujesz bo te co podajesz to musialbys czesciej byc w pracy a nie przesiadywac stale na kafeterii i to na babskim forum !!!!! Nudny jestes i monotematyczny jak zdarta plyta !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaClara
Inwestycja w nieruchomosci zawsze sie oplaca,poza tym jak zaczniesz wynajmowac takie mieszkanie to zawsze pewna kasa co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzetka lub kremowka
- zaplacilabym za swoj skromny slub o ktorym marze - czesc dolozylabym do kupna mieszkania z narzeczonym - reszta niech na siebie zarabia, w koncu nawet 100 na ulicy nie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencjaesencja
Nowa pare melonow bym sobie z checia zafundowala albo hmmm ...blone dziewicza,to jest teraz bardzo trendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiarz@.pl
forex i pokerek oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja napisalem ze mam 150tys badz? czy ja sie przechwalam piszac ile zarabiam? moim zdaniem zarabiam bez rewelacji .. mnustwo jest osob zarabiajacych o wiele wiecej niz JA chcialbym sobie kupic mieszkanie i byc moze kupie w przyszlym roku z kredytem ... pracuje duzo a TOze pisze na kafe bo lubie To ze ty nie umiesz sobie poradzic w UK to juz inna bajka Mysl sobie co chcesz napisalem temat co byscie zrobili z 150-200 tysiacami Jakie macie pomysly i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvs
Czemu ty piszesz ze ja nie umie sobie poradzic ? Wprost przeciwnie radze sobie i to bardzo dobrze !!!!!!!!!!! Tak na marginesie to pisze sie mnÓstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??????????????????????????????
kupilabym jakis dom i urzadzila go jak nalezy , nie mam pojeia ile taki interes kosztuje , ale jesli zostalo by cos , wtedy wzielabym lub , urodzila dziecko , zalozyla konto na ktora wplacilabym pewna sume ,pieniazki by sobie z roku na rok rosly same , a dziecko otrzymalo by cala naleznosc odemnie w dniu swojego sliubu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan kracy
wiodlbym kurewskie zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym kupila mieszka nie
bez najmniejszych watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie ma sie jedno
kupila sobie mieszkanie. polowe zaplacila od razu, a reszte na kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie ma sie jedno
a jaki ty masz problem kupić sobie cos, na reszte wziac kredyt? no chyba nie kombinujesz w ten sposób, zeby za te 200 tyś juz do konca zycia do pracy nie isc i przy tym zyc jak król :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyyyyyyyyyyyyyyyyy
i po co mamy ci pisać jak ty kazdy pomysł negujesz :O ja bym zainwestowała w coś, otworzyla jakis włąsy interes, rozkręciło by sie i mozna by trzepać hajs do konca zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×