Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do zdecydowanych kobiet

Wasi faceci więdzą, że uprawiałyście anal z innymi?

Polecane posty

Może, brak mi doświadczenia w tej kwestii. Ale nie ciągnie mnie by to doświadczenie zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqewqaeq
Katie! poopowiadaj jak to jest bo jestem niedoświadczona w tej kwesti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O naiwni mężczyźni - że niby ta z błonką to dziewica :) Fizycznie owszem, ale oprócz "tradycyjnego seksu" istnieją: petting, seks oralny i analny i pewnie coś tam jeszcze. Możesz dostać dziewicę baaardzo doświadczoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety po analu
sa obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriuszka Paula
Powiem wam prawdę: Mężczyźni są baaaardzo naiwni- wiele kobiet uprawia anal, bo można się pieprzyc i czerpać z tego przyjemność a jednocześnie nadal fizycznie pozostać dziewicą a co za tym idzie strzelać facetom kit, że jest pierwszy :) Myślicie, że laski Wam się przyznają do tego? Macie rację- myślicie ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriuszka Paula
Chcecie to mi wierzcie lub nie- wasza naiwność- wasza sprawa! Mam koleżankę: ładna, z dobrej rodziny, zawsze cicha, spokojna, religijna (co niedziela w kościele itp itd), kujonka, lubiana przez ludzi, teraz na dobrej uczelni... Ale ze swoimi facetami (nie miała ich wielu) zawsze anal uprawia! Anal i tylko anal, bo przyszłemu mężowi strzeli się kit, że nadal jest dziewicą i tyle. Także widać nie tylko rozpustne ladacznice rodem z wiejskiego disco to robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniom po analu mowimy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankhesenammon
Są obrzydliwe czy nie, jaka różnica, skoro nawet nie wiecie czy wasza tego nie robila wczesniej z kims innym, ludzie litosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy dobrze
bo jestesmy w prawdziwych zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankhesenammon
tak wam sie wydaje, że wiecie :D:D:D ale czy wiecie WSZYSTKO? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze najważniejsze jest zaufanie do partnera. Mój mąż namawiał mnie wiele razy ale tych samych powodów co wy teraz odmawiałam. Pierwszy raz był na wakacjach. Kupiłam na ten wyjazd żel nawilżający, chociaż wcale nie myślałam że do tego będzie mi potrzebny. Łuby zaczął mnie mnie masować i tu i tam ,wszędzie... Byłąm już tak podniecona że sama nie wiedziałam kiedy mi włożył. Ważny jest początek, nie może być za ostro bo to boli - ta dziurka jest przecież bardzo ciasna. Potem już można iść na całość. Najprzyjemniejsze jest to uczucie rozpierania... Jak o tym pomyślę to aż mnie skręca a jestem dziś sama na noc...Trudno poczekam. To tak w skrócie. Polecam . Ale trzeba to zrobić z naprawdę fajnym facetem, a nie takim który następnego dnia pochwali się wszystkim kolegom. Chyba bym się ze wstydu spaliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie musze udawac bo faktycznie nigdy tego wczesniej nie probowalam. chlopak mnie namawia ale ja sie boje ze bedzie bolalo i w ogole, duzo sie naczytalalm tu o wpadkach przy analu takze narazie sobie daruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kati_25
dlatego najlepiej jak kobieta anala z mezem probuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy dobrze
anal za soba ma niewielki procent kobiet. jak sie zone poznalo gdy miala 17 lat i to bylo z 10 lat temu to mala szansa ze juz miala anala za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, z fajnym mężem można spróbować wszystkiego. Gdy zaczęliśmy się spotykać miałam 17 lat żadnego doświadczenia w tych sprawach (chodzi mi ogólnie o seks) Na szczęście on jest ode mnie 5 lat starszy i trochę ( zaznaczam trochę) bardziej doświadczony. Gdyby nie był tak dobrym kochankiem na pewno nie pozwoliłabym mu na wiele rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do tematu gdybym robiła to z kimś innym raczej mężowi bym się nie pochwaliła...To faktycznie dla faceta chyba nic miłego mieć taką "doświadczoną" laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu madra kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z dziewczynami. Takie rzeczy można próbować z mężem. Jeśli mojemu by zależało na tym to spróbowałabym dla niego, ale nic na siłę. Jak na razie nic nie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie z mezem
a nie z partnerem bez zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do takich eksperymentów musi być ktoś komu się ufa, dla kogo liczy się Twoja przyjemność, ktoś kto będzie dla Ciebie delikatny i nawet po tym będzie Cię szanował. A przypadkowy facet? Wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiemy dobrze
''anal za soba ma niewielki procent kobiet. jak sie zone poznalo gdy miala 17 lat i to bylo z 10 lat temu to mala szansa ze juz miala anala za soba'' Niestety mamy inne czasy niż 10 lat temu, teraz to trudno znaleźć 16letnia dziewicę. Rewolucja seksualna dopadła także Polskę jakby ktoś nie zauważył, nie żyjmy przeszłością. Teraz nastolatki są inne, w takich nam przyszło czasach żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy dobrze
dlatego wspolczuje mlodym chlopakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,marusia,.
A po co faceci mają to "więdzieć"? Jak wcześniej było już powiedziane, o byłych i co się z nimi robiło, nie powinno opowiadać. Czego uszy nie słyszą tego d*pie nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,marusia,.
nie powinno się opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Torturra
Popieram marusię! Mam 21 lat, mój facet nie wie i tym bardziej nie zamierzam mu kiedykolwiek wyjawiać, raz, że i po co (to było przecież przed nim i należy do przeszłości, to wyłącznie moja sprawa) drugi- że dopiero byłyby kłopoty, czemu tyle ukrywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wie,bo nigdy tego nie robilam i z nim tez raczej:P tego nie zrobie.Zawsze uwazalam,ze doopa to wylot,a nie przechowalnia penisow tudziez spermy:P poza tym to mi sie z gejami kojarzy-oni moga sie bolcowac,ja dziekuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lizak1001 i inni - też miałem żonę, też byłem jej pierwszym, znaliśmy się od czasu, jak miałem 17 lat a ona 16. I co? I po 4 latach małżeństwa, podczas mojego wyjazdu do USA (mogła jechać ze mną, ale nie chciała), dała dupy (i to nie raz) sąsiadowi. Więc to żadna reguła, że żona, dziewica i życie będzie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety po analu
powinny starymi pannnami zostawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×