Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehh czuje sie paskudnie

Błędy z przeszłości!Załamka....

Polecane posty

Gość ehh czuje sie paskudnie

Nie mam zadnych dobrych wspomnień z przeszłości tzn podstawowka-gimnazjum i poczatki sredniej. W podstawowce bylam cicha, srednio lubiana.. za to w gimnazjum przeciwienstwo tego wszystkiego. Oczywiscie nie mowie o narkotykach,papierosach czy alko bo tego nie ruszałam, ale dla odmiany byłam otwarta.aż za bardzo... Moja "przygoda" zaczęła się już pod koniec podstawówki z kolei w gimnazjum nowi ludzie = dużo szans :-o. Na mojej drodze spotykałam różnych chłopaków. Zadbanych,bogatych,ładnych ,z fajnym charakterem mogących mieć każdą dziewczynę i tych biedniejszych, ładnych/nie zbyt ładnych ale raczej z fajnym charakterem. Wtedy się wyrobiłam, i jak to określic.. no nie mściłam bo nie miałam za co, ale każdy o mnie zabiegał ,a ja to wykorzystywałam. Nie zdawałam sobie sprawy z tego że ranie czyjeś uczucia. Wisiało mi to... żyłam dalej i poznawałam innych chłopaków z którymi konczylam tak samo. Teraz wiem jakie to było żałosne... Dziwie się bo ładna nie jestem a nawet przystojniaka z super reputacją, bez problemów w szkole potrafiłam zdobyć mimo że wokoło mnie było wiele pięknych dziewczyn . Uczę się średnio ba nawet na początku gimnazjum ledwo zdawałam tak sobie wszystko olałam.ale chłopacy lgnęli jak do pszczoła do miodu. Na ich oczach kręcilam z paroma, kłamałam,dawałam nadzieje i olewałam.Dużo szczegółów aż wstyd opisywać. Strasznie się teraz czuje a w szczególności wtedy gdy widze ich na mieście i myślę co mogli czuć... bezlitosna ja.....😭 oczywiscie błędów było pelno aczkolwiek te należą do kwestii damsko męskich [wściekły] . Mam nadzieję że nie jestem sama. Jesteśmy anonimowi pożalmy się wspólnie :(:( może ktoś tu znajdzie ukojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh czuje sie paskudnie
;) wypowie sie ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh czuje sie paskudnie
widac ze jeszcze normalnych ludzi na kafeterii nie ma tylko gnidy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasu nie cofniesz, więc kompletnie nie rozumiem o co ci chodzi. Uważasz że robiłaś źle to nie rób tego więcej. Nic innego nie możesz teraz zrobić. :classic_cool: Przynajmniej masz co wspominać, choć może i wstyd o tym opowiadać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babba432
Nie wiem w czym problem,czy chodzi o to że masz wyrzuty sumienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh czuje sie paskudnie
Czasu nie cofnę ale ból pozostał :o . tym bardziej ze sie widujemy,a nie jestem na tyle stara żeby zapominac o wszystkim tak jak Ci faceci ;) wiem że NADAL mają do mnie żal, 3 miesiące temu koleżanka poznała jednego z tych chlopakow i gdy sie dowiedział że ona mnie zna zaczal jej opowiadac ze sie zakochal a ja go w balona zrobilam itd... drugi tez calkiem niedawno do mojej kolezanki sie zwierzal z tego co bylo miedzy nami i co zrobilam:-o. małe miasto i dużo wspolnych znajomych. może i bym zapomniała ale jak? gadaja nadal mimo ze od gim minelo jakieś 6lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson prodżekt
czytajcie ze zrozumieniem, autorka chciala, zebyscie podzielili sie swoimi bledami mlodosci:classic_cool: wiec sluchame :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh czuje sie paskudnie
zdzirson podżekt w 50% tak ,chce sie dowiedziec czy ktos tez ma takie zalosne przeżycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałosnych nie mam(coś tam pewno by się znalazło). :P Dużo głupich, ale nie napiszę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babba432
Ja wiem jedno że igranie z uczuciami źle się kończy i prędzej czy później przyjdzie ci za to zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh czuje sie paskudnie
Myrevin szkoda:P babba432 ja to wiem już sie los odwdzięcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łał opisujesz swoje
perypetie w światku gimbusów , jeszcze urośniesz i dojrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babba432
Możesz to jeszcze naprawić,ponieważ ich znasz ,spotykasz,to porozmawiaj z jednym czy drugim,przeproś za swoje zachowanie,powiedz że byłaś młoda i głupia i że się tego wstydzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh czuje sie paskudnie
wstyd sie przyznać ale po tym wszystkim nie odważyłabym sie do nich zagadać :o.. W innych okolicznościach z pewnością bym przeprosiła ale mało kto może się "poszczycić" takim zachowaniem :-o brr:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumka rumka dunka
ale jesteś durna ,nie mów że sie czyms takim przejmujesz ,70 % gówniarzy zle traktuje swoje dziewczyny ,nie ma czego zalowac ,a mlodosc jest po to zeby sie bawic a nie tworzyc związki na smierc i zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×