Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laskaaa

ochota ochota ochota...

Polecane posty

Jestem kobietą i mam pewien 'problem'. Ciągle mam ochote na seks, pieszczoty. Caaaagle. Kiedy jest przy mnie moj facet to nie wytrzymuje żeby go zaraz nie obmacać na wstepie.mysle ciagle tylko o jednym. nie powiem jest to irytujace.wydaje mi sie coraz czesciej ze mam ochote i mysle o tym wiecej od niego. ma tak tez ktoras?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa lilia
ja też tak mam xD uwielbiam seks!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra tylko PROBLEM w tym ze ja mam ochote wieksza od niego. i wiecznie chodze niewyzyta :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha jestes polowe polski dalej ode mnie wiec chyba nie pomozesz w ten sposob ktory Ci penwie po głowie chodzi:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kireksa
Ja mam taki sam problem, wiecznie mi mało...tylko ja jestem w ciąży i u mnie pewnie tak hormony działają....ale przed ciążą ochota była odrobinkę mniejsza...w sumie chłopak twierdzi że mało co się zmieniło, ale cieszy się z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa lilia
tak naprawdę ;] kocham seks i masturbacje. często gdy nie mam możliwości seksu z facetem sama się masturbuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa lilia
spod niemieckiej granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa lilia
cóż trudno może znajdą się inni chętni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udalo mu sie mnie jeszcze doprowadzic do orgazmu. niestety... ale czasem sama sie zadowalam, a ochota dalej jest ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie tak zastanawiam czy jestem jakaś zboczona, kurde!;D Może powinnam zaczać szydełkować, czy coś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JonyRAmbo
jak sama sobie szurasz po pachwinie to nie dziw sie ze cie nie moze do orgazmu doprowadzic.. co masz zrobic ? dawaj dupy pod latarnia za free, zapisz sie do swingersow chodzi na sex party, albo wpadaj do mnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×