Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w..

temat o..

Polecane posty

bawię sie Twoimi włosami, ale po chwili podciągam Cie z powrotem do siebie, siadasz wyprostowana a ja zdejmuje bluzeczkę... mim oczom ukazuje sie piękny brzuszek, sliczne piersi w ładnym staniczku.. chwytam Twój brzuszek, przesuwam dłońmi do góry az trafiają na piersi, ściskam je lekko, czuje jak pod powierzchnia mych dłoni twardnieją ci sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nowu opadasz na mnie, lgniesz calym ciałem czuje Twe piersi na mnie, chwytam CIe znowu za tyłek, jednak tym razem przesuwam dłoń bardzej do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz bym chciał zdjac CI spodnie alee... pewnie czarny koronkowy nie moge sie powstrzymac całuje Cie po torsie po omacku..gdzie tylko chce:) pewnie ze twardnieja..ale jeszcze nie do konca a i ona troche taka wiercic sie zaczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzisz na mnie, opierając swoją małą o moje podbrzusze, wyraźnie ją czuję, sięgasz ręką za plecy i chwytasz mnie za...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesuwaj ,jak chcesz zapoznasz sie z nia nie długo tez chce go głaskac ..ale przez spodnie .. pozwól mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze tak na Twoim podbrzuszu ,jest mi tak.. a i ona robi sie zadowolona chwytam ale na razie nie pewnie i na moment ale juz był w moich rekach,,ale jeszcze go wypuszczam niech sie przyzwyczai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchylasz sie lekko do tyłu, wyprężasz swoje ciałko, jeszcze bardziej eksponujać swoją małą, po chwili masowania mojego prez spodnie, wsuwasz tam raczke i chwytasz go mocno przez bokserki ja zabieram jedna reke z Twojego tyleczka i dotykam Twojej malej od przodu, lekko jednym palcem wskazujacym w po samej szparce, zuje jak moj palec sie w niej zatapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce wiecej robie sie zachłanna M,ale nadal siedze na brzuszku u Ciebie i delikatnie i powoli przesuwam nia po Tobie w te i spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam dłoń nieruchomo a Ty lekko poruszasz biodrami w przód i tył, pocierając (przez majteczki) swoja szparką o krawędź mojej dłoni i palec wskazujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatapiaj sie powoli chce tego M:) ja jego dotykam jest wyraznie pobudzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga reka pieszcze Twoje piersi, po chwili zdejmujesz stanik a ja chwytam twe piersi w obie rece, dwoma palcami przytrzymuje kazdy sutek, lekko je szczypie twoja mala ociera sie o moj brzuszek... czuje ze jestes juz wilgotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsac mi paluszki do niej :) i powoli to w przyt to w tył i cały czas tez od czasu do czasu jego dotykam zaczyna sie powoli prezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie podnieciłem.... w pewnym momencie cofam jedna z dloni z Twojej piersi i odchylam twoje majteczki lekko na bok, teraz widze Twoją kobiecość w calej okazałości.. obracam dłoń wnetzrem do gory i przykladam jątak od dolu do twojej malej... jest goraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam cię cala dlonia za małą.. w pewnym momencie zaginam dwa środkowe palce i wkładam je do środka bez najmniejszego problemu jesteś cala mokra. zaginam te paluszki maksymalnie do siebie, masuje nimi twoj punkt g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest goraca czeka na ..niego ..ale jeszcze nie nie teraz zdejme CI spodnie ,,ale na dal jestes w bokserkach:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjmuje palcee, ty opadasz na mnie, przytulas sie mocno, a trzymam cie za tyleczek, jedna dlona przesuwam do srodka do twojej malej i zaczynam ja tereaz od tej strony masowac, wkladajac co 2-3 ruch dlonia palec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mi tak kołysze sie tak to w przód to w tył[a TY co chcesz?}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całej siły sie do Ciebie przytule ,i wiesz pogłaskam GO .. wiem ze juz sie nie cierpliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak na CIebie patrze błagalnie raz na CIebie raz na niego eeh:) a juz nie moge chce go polizac takłapczywie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdejmuje bokserki w czym mi szybko pomagasz, wrecz je zdzierasz ze mnie i ciskasz w kąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nachylam sie nad Toba a w zasadzie nad nim lize go powoli jak by to było najsłodsze cudo na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoim oczom ukazuje sie mój penis.. duzy, nabrzmialy i czerwony od buzujacej w nim krwi, twardy i sztywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×