Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w..

temat o..

Polecane posty

na poczatek lizesz go lekko wokol glowki, delikatnie objmujesz usteczkami, ale nie dotykasz go reka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie całkiem sztywny musze mu jeszcze pomóc daj mi go wylize go poslinie chce go >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lize go powoli moje reca sa w twoich rekach wcale go nie dotykam tylko go lize od samego czubeczka na prawo ,cały czas na prawo .. apotem na lewwoo:) i nizej schodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dlonie zaciskaja sie na twoich, chce je wyrwac, chwycic cie za glowe i nia pokierowac, ale przytrzymujesz mnie, nie pozwalasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynasz mnie strasznie podniecac zaczynaja mi chodzic dreszcze po ciele i nizej nizej lize a ty tak lezysz i powoli odpływasz:) a ja juz prawie na dole bawie sie a w zasadzie lize te 2 ..wiesz biore delikatnie w usta posssie i opadaja na dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i drugim biore go w usta te cuda okragłe i znowu jego lize tym razem od dołu do góry i czubeczek kochanie jestes prawie gotowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuielbiam jak jes ssiesz tam na dole, moj maly momentalnie wypręża sie na baczność, a prze z nogi przebiega silny dreszcz podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje to przez skóre ze jestes juz prawie gotowy ,ale nie przedłuzmy ta chwile ,dotknij mi małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze dzisija go nie wezme ..chyba ze na krótko chwile ..chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucasz nade mną.. ale ja ci sie karze obrócic i wypiętym tyłeczkiem usiąść na mojej twarzy, ale ty zawieszasz sie pare cm nad twarza, wiec rozchylam dlonmi twoj tyleczek i platki muszelki, zaczynam ja lekko masowac i kwladac paluszki najpierw jeden, pozniej dwa, przy kazdym wejsciu ocieraja sie o punkt g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie pochylasz dan moim malym , cwytasz go mocna i zaczynasz przesuwac dlonia w gore, dol, pochylasz sie bardziej i bierzesz go do ust, gleboko, choc raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz wytrzymać opadasz tyłeczkiem na moja twarz, wpijam sie ustami w Twoja małą, biore ja całą do ust, jezykiem rozchylam ja i odnajduje lechtaczke, to sper wrazliwe miejsce pod nia i zaczynam tam wbijac rytmicznie koncowke jezyka.. w tym czaseie moj nosek wsuwa sie i wysuwa z dziurki, czuje jak twoje soczki splywaja mi po brodzie. jestes... pyszna!!! uwielbiam Twój smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam dłonmi przesuwac to w góre to na dło ;i coraz szybciej ..to znowu zwalniam nachylam sie nad Toba i juz ..zaraz..powoli juz mam go nachylam sie i powoli juz jestem nad nim ,,juz,,juz biore go powoli w usta sam czubeczek lize lize lize sssiee ssiiie prezysz sie lize całuje sam czubeczek jest taki rozkoszny i juz nachylam sie jestem blisko biore go sam czubek wiecej wiecej cały usta ,i tak zamieram bez rucu ..i znowu do góry juz wychoodze ..jest taki słodki:) całuje sam czubek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynasz ujezdzac moja twarz, na poczatku delikatnie, pozniej coraz mocniej i brutalniej, ja juz wlasciwie wystawiam tylko sztywny jezyczek, a Ty sama go piepszysz swoja szparką, tak samo nosek, nadziewasz sie na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetsem strasznie podniecony Twoimi oralnymi technikami, chce Cie zerznac, ale nie moge sie ruszyc, caly czas masujesz swoja małąo moja twarz, rece opierasz moim brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga dupcia
oj jak dzieci ja pier.... wczoraj pomaranczowa dziewica byla lepsza a nie jakas mikola-dziecko z podstawowki , tu mnie nie dotykaj tu nie patrz...a te czarna dziewice zrobily zamet i spieprzyly male kur....,sie narobilo postow maja ludzie co czytac,minetou tak to mozesz do 22 probowac cos zdzialac...a i tak jeszcze dzis nie ha ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz moja mała jest strasznie radosna zadowolona :) ale nadal mi mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przwracam cie na plecy obracam sie, leze wzdluz Ciebie, pomiedzy Twoimi nogami... robie minetke, intensywnie lize twój kochany guziczek, jednoczesnie wkaldam zagiete do gory paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×