Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helipk

Smażycie naleśniki na oleju??????

Polecane posty

Gość Helipk

Bo ja tak i mi wychodzą strasznie tłuste. Nie chce takich jeść i tyle tłuszczy wpakowywac w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikajej
to smaz na teflonie. ja smaze na takiej patelni z ikei, kosztowala doslownie 9 zl, mam ja juz 2 lata. wszystko na niej smaze, a nalesniki przede wszystkim. ladnie brazowieja, sa cieniutkie i bez tluszczu. ostatnio przeciwczylam manewr z dodaniem lyzki oleju do ciasta. sprawdza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helipk
rozumiem, ze nie przywierają do patelni?, ok sprobuje, ja mam aluminiową z powłoką teflonową więc może bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kilka sposobów 1. kawałeczek słoninki nabić na widelec i smarować patelnie przed nalaniem ciasta 2. do ciasta dodać kapkę oleju ok 1 kg mąki - łyżka oleju i tylko przed smażeniem 1 naleśnika dajesz trochę oleju na patelnię, 3. łyżkę obwijasz bandażem - gazą kawałeczkiem bez przesady, i do małej miseczki dodajesz oleju maczasz łyżkę w oleju i smarujesz patelnię jak odchudzić naleśiki aby miały mało tłuszczu? po usmażeniu w tradycyjny tłusty sposób, należy położyć je na papierowym ręczniku lub kratce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprstszy sposób to dodać
troche oleju do ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochaniutka*******
Na maśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na masle sie nie smazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga80
ja mam specjalna patelnie do nalesnikow i silikonowy pędzelek ktorym smaruje delikatnie patelnie przed pierwszysm nalesnikiem. Bardzo sie przydaje a kupilam go w sklepiku internetowym pomocnicykuchenni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nabijam połowę obranego ziemniaka na wykałaczkę i ziemniakiem smaruję patelnię ,jest tylko błyszcząca od oleju stary sprawdzony sposób po babci ;) ps.patelnia moja od lat to tzw.cyganka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też smażę na tej patelni z Ikei za 9zł. Do ciasta dodaje odrobinę oleju, tylko przed nalaniem ciasta na patelnię każdorazowo trzeba to ciasto wymieszać (oczka oleju idą na górę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysłł
ryjekkk----Ten babciny sposób musi być niezły. Jutro go wypróbuję.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloes nietypowy mam w domu
babciny sposób: posmarować rozgżana patelnię słoniną wylać ciasto i usmażyć ;) cieknące olejem naleśniki nadają się do wywalenia przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wszystko
skąd to się kurrwa bierze w tych wszystkich kulinariach? Kawałeczek słoninki, pokroimy nożykiem, poukładamy na patelniusię, podsmażymy na ogniku, 20 minutek, dodamy mięska, pokroimy ogóreczki na talerzyku, pitu pitu, pójdziemy do pokoiczku, zrobić mężusiowi lodzika, pobawić się języczkiem jego jajeczkami i kuutasikiem. Ble kurrwa żygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloes nietypowy mam w domu
jak można jeszcze olej dodawać do ciasta ,albo jeść usmażone na oleju fuuj ochyda potem mam 140kg i nie mogę schudnąć albo panie doktorze mam ciągle zgagę i kamyki w woreczku zólciowym..jedzcie dalej tłusto i niezdrowo na pewno poczujecie się lepiej i będziecie szczupłe jak modelki i przede wszystkim bez grama celulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloes nietypowy mam w domu
miało być sladu cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzka w krowe
aloes co z tego skoro głupia jestes :D:D:D na cellulicie ty palo swiat sie nie konczy ale na tak zakutym lbie jak twoj owszem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpik
aloes - a ty na czym smazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpik
Słowiczka czyli jednka smazysz na tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trzeba wszystko
: jesteś moim idolem!! Oplułam MONITOREK KOMPUTERECZKA ze śmiechu:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtrhedthetd
aloes nietypowy mam w domu :-) tłuszcz i cukier potrzebny jest do prawidłowego funkcjonowania mózgu. Po Twoim poście widać,że mózg prawidłowo nie funkcjonuje :-) Ohyda,a nie ochyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki dla starej wariatki
jak można jeść naleśniki cieknące z tłuszczu/oleju fuuj a potem dziwota ,że je jak wróbelek a wyglada jak słonik morski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×