Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kisia94

anal bez gumki?

Polecane posty

Gość kisia94

mój facet proponuje anal bez gumki, ale ja sobie nie wyobrazam jego spermy w mojej pupie :( zawsze uprawiamy anal z gumką! jak przekonac go ze bez gumki jest zle, ale zeby sie nie obrazil? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gumką jest do kitu
Raczej Ciebie trzeba przekonać do anala bez gumki, niż na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,marusia,.
Gumka jest konieczna wyłącznie w celu zabezpieczenia przed hiv. Bez gumki, jest zawsze lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozesz
poczuc swojego faceta w sobie na nowo. z pewnoscia sie tobie spodoba. a nie takie tylko lateksowe dildo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziek
z gumka lepszy bo wyrzucam i cześć a jak bez gumki to zdarza się czasem ptaszka z gówna zmywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia94
mam 16 ale jeszcze nie skończone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_18
hm...co by Ci tu poradzic...generalnie raczej jeśli partnerzy są na stałe uprawia się bez gumki bo to zdecydowanie lepsze doznanie. Jak masz obiekcje to przekonaj chłopaka żeby skończył na zewnątrz, generalnie nawet jak skończy w środku to szybki prysznic załatwia sprawę. Tak więc lepiej Ty zmień nastawienie niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj moja kochanka chciała spróbować anala więc jade ją w pupkę w gumce po czy każe mi sciągnąć gumke i wsadzić znowu więc tak zrobiłem a po 2-3 minutach spust do środka.Dla mnie lepiej niż w pipe a kochanka też zadowolona bo powiedziała że za tydzień też mam jej zrobić z d**y jesień średniowiecza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jest taki środek, który rozpala do tego stopnia, że anal jest naprawdę przyjemny. Też go nie lubiłam ale odkąd zażywam http://flibroactiv.com?p=o36j bardzo polubiłam w drugą dziurkę :) Spróbujcie! Warto. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal bez gumy tylko ze zdrowym przystojniakiem i w pozycji na łyżeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×