Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Ankieter_

Czy poszłybyście do łóżka..

Polecane posty

Gość _Ankieter_

Pytanie skierowane do Pań: czy poszłybyście do łóżka z facetem, który Wam się podoba, ale nie czujecie do niego niczego więcej niż przyjaźń? Mowa tu o bliższej znajomości, co najmniej te 2 miesiące, a nie "dyskotekowej" - po wypiciu jednego drinka i wymianie kilku zdań. Proszę o szczere odpowiedzi.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larisssa
Już to przerabiałam... zły pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym była sama to bym poszła, aczkolwiek zgadzam się, że z popewnych względów to nienajlepszy pomysł (przyjaźń i seks nie idą w parze). No ale obok są jeszcze TE INNE WZGLĘDY, z powodu których właśnie mogłabym się skusić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka_22
ja tak zrobiłam z bliskim kolegą, ale to było po alkoholu i puściły nam wodze, że tak napisze. A potem zachowywaliśmy się jak gdyby nigdy nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeśli obie strony odpowiednio, w miarę rozsądnie podchodzą do sprawy, to w zasadzie teoretycznie nie powinno być problemu, ale w praktyce między przyjaciółmi w takich sytuacjach różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy_facet
a czemu nie? przeciez seks tez jest dla kobiet!!! faceci moga, a babka to nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
przyjazn nie wyklucza miłosci ,musi byc jednak ten pociag fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a czemu nie? przeciez seks tez jest dla kobiet !!! faceci moga, a babka to nie??" He he Dziwię się sama sobie ale spodobał mi się ten tekst :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezecnik86
musi iskrzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaza
Jak sama przyjaźń to nie, jak Cie pociąga to tak. Nigdy nie wiadomo co z tego wyniknie. Ja z facetem po tygodniu poszłam. Po 6 latach zostal moim mężem. I tak już 9 lat się przyjaźnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgfgdfdgterger
Ja tak się przyjaźniłam i wyszła z tego wielka miłość i dwoje dzieci.A ja długo nei pozwalałam sobie na coś więcej,bo uważałam,ze jest dla mnie zbyt wielkim przystojniakiem,duszą towarzystwa i przebojowym facetem,a okazało się,że on myślał też,że za wysokie progi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ankieter_
Czyli wychodzi na to, że większość Pań jest na "nie". Cóż, każdy ma odmienne zdanie na ten temat. A gdyby sytuacja przedstawiała się następująco: obie strony nie mają nikogo na oku, są singlami, przyjaźnią się, ona do niego nic nie czuje, chociaż jej się podoba, lubi go, on nie jest w stosunku do niej obojętny. Poszłybyście na miejscu takiej kobiety do łóżka z facetem, wiedząc, że mu się podobacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie poszła
i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak.. sobie
W tym zepsutym świecie są nieliczne jeszcze że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8U876Y
PEWNIE ,ŻE TAK .WIELE KOBIET TAK MA Z WŁASNYM MĘŻEM.BA... CZASEM NAWET GORZEJ BO NA HUJA PATRZEĆ NIE MOŻNA A DUPY TRZEBA DAWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×