Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjajajajaajajssss.

jakie macie hobby i wasi partnerzy??

Polecane posty

Gość jjajajajaajajssss.

czym sie interesuja wasi faceci, jakie maja hobby??Bo moj to ma ich wiele, nie wiem czy wszystkie zdolam wyliczyc. Pasjonuje sie elektronika( co jakis czas robi sobie jakies uklady i stwarza jakies male bezsensowne robociki czy cos takiego) wedkarstwo (choc moze tylko raz czy dwa zlowil cos porzadnego) strzelectwo ( ma juz 3 wiatrowki i strzela sobie do tarcz, teraz planuje kupic sobie luk) motoryzacja (zna sie bardzo dobrze na samochodach, lubi w nich grzebac) modelarstwo (co jakis czas skleja sobie jakies statki czy samoloty) zdalnie sterowane ( w swoim skladzie ma chyab ze dwa samochody, 2 chelikoptery i planuje sobie dokupic statek, tyle ze jakos ostatnio to mu troche przeszlo) Mniej komputery i gitara-jest w trakcie nauki. Powiedzcie na wlasnym przykladzie, czy to nie za duzo?? Czy to normalnez?? Ja nie mam zadnego hobby. Ale interesuje sie gotowaniem, kuchnia (lubie to robic, moglabym gotowac bez przerwy) uwielbiam plywac ksiazki(ale na to ostatnie nie mam czasu ostatnio)... jak jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1...2...3...znikam
Twoj facet tak naparwde ma jedno hobby- wszystko co zwiazane z technicznymi i manualnymi pracami. Pytanie tylko czy Tobie to przeszkadza? niektorym nie przeszkadza, innym tak. Mi przeszkadza tylko wtedy jak widze zly rozklad czasu - hobby wiecej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony,to trafny
nick:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooska
MY PRACUJEMY CAŁY TYDZIEŃ ,CZEKAJĄC NA SOBOTĘ.NASZE HOBBY TO IMPREZA,ZALAĆ SIĘ W TRUPA I TAK JUŻ 5 LAT DAJEMY CZADU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię prace na ogródku
gotowanie,pieczenie ciast A mój facet tenis,tenis i tenis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja interesuje się akwarystyką, wędkarstwem, filatelistyka i spadochroniarstwem i srvivalem. Chce sie nauczyć grac na gitarze na razie nie ma kiedy. A po za tym od przyszłego roku chce zacząć wspinaczke i od września tenis. Strzelectwo mam w pracy więc nie jest to moje hobby :P Partnerki od dwóch miesięcy brak więc nie ma o kim pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×