Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak się zastanawiam

Co będzie potrzebne niemowlakowi na zimowy spacer?!

Polecane posty

Gość tak się zastanawiam

Witam Was, wyprawka prawie skompletowana, prawie bo tak się zastanawiam jak ubierałyście swoje dzieci na spacery zimą? Kombinezon zimowy, a co dokładnie zakładałyście pod spód? Bo nie wiem czy kupiłam wystarczającą ilość ciuszków :) Nie mam kupionego jeszcze wózka ale planuje kupić bartatinę - mam nadzieję, że wystarczy miejsca na Malucha urodzonego w grudniu razem z kombinezonem i innymi rzeczami. A właśnie, czy miałyście kupioną pościel do wózka, używałyście kocyka czy może Maluch leżał w śpiworze? Bo tak się zastanawiam co będzie lepsze. Z góry dzięki za odpowiedzi, może uda mi się przynajmniej kupić tylko potrzebne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
body, śpioszki, czapeczka, skarpetki i kombinezon, koc, pieluszka tetrowa pod buzię (bo często ulewał) i wózek - zresztą też bartatina :) nie miałam śpiworków, ani pościeli do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pytanie
czy wy nie macie np. mam albo przyjaciółek/ koleżanek? nie piszę złośliwie bo ja o takie rzeczy to pytałam się o kogoś z rodziny a nie na forum od razu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jakas roznica ze na forum
?? to wstyd zapytac na forum czy jak? bo ja tez nie rozumiem co za roznica czy zapytam kolezanki czy na forum? jak raz rodziny nie amm to nie zapytam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
zadam pytanie - no czasami się zdarza, że nie ma kogo zapytać. Chociaż w zasadzie mogłabym zapytać Teściową ale wolę nie :P Bo jak raz zapytam to potem będzie mi marudzić cały czas :o mała agatka - też pewnie bym wyszła w końcu ale wolałabym być pewna, że po pierwszym spacerze nie wrócimy przeziębieni, wiadomo, że w trakcie mogę sprawdzić czy Maluchowi jest ciepło czy nie ale po co się stresować takimi rzeczami!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze byś wyszła, nie wątpię :D a i nie zapomnij o kremie na policzki! ja używałam wazeliny kosmetycznej. w przypadku synka najlepiej się sprawdzała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszka-kaszka
poprzednia zima była straszni sroga i ja ubierałam malucha w body, śpiochy, grube skarpety, na to dres, kombinezon taki z rękawiczkami i stopkami, oczywiście czapkę i kapucę na to z kombinezonu, na buźkę krem na każdą pogodę. do wózka dostałam taką specjalną pościel-kocyk, którą używałam no i buda zapięta. wózek z atlantica - polecam ma dużą gondolę, duże koła, duży koszyk na zakupy i praktycznie po każdym terenie pojedzie. jedyny minus to szeroki rozstaw kół co w jakimś starym budownictwie na podjazdach może sprawiać problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
a nie zakładałaś jeszcze czegoś pod spioszek? Bo ja pamiętam jak starsza byłam to mi rajstopki wciskali, których z resztą nienawidziłam :D Wystarczy jak Maluch ma na nóżkach np. tylko spodenki i kombinezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
kataszka-kaszka - dzięki, my będziemy w podgórskich terenach więc pewnie będzie podobnie jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielucha, pajac, grube skarp
ety, czapka, kombinezon, wózek, koc i pokrycie od wózka. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiwiktoria
ja ubieralam body, kaftanik, spiochy albo pajac, na to sweterek i skarpetki, kombinezon, czapke, szalik, kocyk...;) no ale to zalezy jak zimno jest na dworze bo jak na plusie to wiadomo ze nie tak grubo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×