Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gerber1

Jak mozna zauwazyc jesli maz zdradza zone?

Polecane posty

Napewno nie 1 z was zdradzil czy byl zdradzony,prosze o pomoc jak mezczyzna zachowuje sie kiedy dopiero co mial romans z kochanka ?Moj maz chce sie ze mna roziwesc i z pracy nie przychodzi nigdy na czas.Sadze ze ma kochanke,kiedy wraca do domu staje sie mily,milczacy,nie ma nic nigdy do powiedzenia i myslami jakby byl nie w tym swiecie?czy on mnie zdradza?jak moge to zauwazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczący
Zsuń napletek i dokładnie obejrzyj żołądź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem z tym ze od 3 msc nie mam z mezem juz seksu,on mi odmawia i mastrubuje sie sam albo tez po pracy nie wraca do domu wiec nie pozwoli mi czlonka zobaczyc:) niewiem jak moge zauwazyc czy dopiero co byl u kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczący
Skoro tak - to zaświeć mu znienacka gromnicą od komunii w oczy (płomień musi się odbić w lusterku trzymanym na kolanach): jeśli mu oczy zabłysną - był u kochanki. Jeśli nie zabłysną - nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie mozna na powaznie pogadac:( on jest taki tajemniczy i milczacy ze ciezko cokolwiek poznac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczący
Chcesz rozpoznawać coś co nie wiadomo czy ma miejsce??? Rozpoznaj problem! Może ty nim jesteś.. (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze ja jestem tym problemem bo mam 29 lat a maz 33 a szuka na necie kobiet pomiedzy 35-45 na dyskretny sex! wiec co mam zrobic postarzec sie o 10 lat i wrocic do niego by mnie zechcial? maz sam mnie odtraca by sie ze mna poklocic by miec powod na zdrade1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczący
W takim razie nie masz czego żałować - po co ci idiota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 malych dzieci i mieszkam za granica i to jest ten problem.Boje sie samotnosci i tego ze obiecal mi ze przez nastepne 18 lat nie wyjade mieszkac do pl! wiec i tak i tak musze zyc w kraju w jakim nikogo nie mam najblizszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie 10 lat
jak przedział zaczyna się od 35, a masz 29, to wcale się nie musisz postarzać, bo to tylko 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam fakt ze szuka starszej odemnie........sadzi ze starsza kobieta jest madrzejsza,doswiadczona,spokojniejsza i wyrozumiala niz taka mloda jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×