Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Mój topik o krzyżu. :P

Polecane posty

23:37 [zgłoś do usunięcia] Shatyn Ciekawe co bys powiedział gdybym ja powiedział że nas, protestujacych pod kuria w Krakowie przeciwko pochowaniu Kaczynskiego na Wawelu było pare, może parenaście tysięcy nawet nie wiem czy nie ponad sto tysięcy... } Może nie pamietasz, ale ja i nie tylko, pisałem że miejsce Lecha, jako wybitnego mieszkańca stolicy jest na Powązkach w Warszawie. Uwierz mi, nikt o moje zdanie w tym temacie się nie pytał. Ale tak działa demokracja. Z naszego mandatu są realizowane zupełnie nie nasze interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin vs Shatyn! } Raczej nie. Wcześniej czy później pomysli że może mnie obrazić, napisze marnota, czy cos takiego.. mnie takie polemiki nie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrevin jest widac masochista. lubi sie tak przed snem spejczowac politykke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky.. :D Czytałem kiedys swój horoskop.. ponoć mam skłonności masochistyczne.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. taki z rogami. :o Co się w życiu sprawdziło. :o Koziorożec. A byłem kiedyś na portalu randkowym.. z Chińskiego jestem wąż. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalec1 uni A co tam u ciebie,,, tu już taki bajzel.. że mało co ograniem.. a bo to i czasu mniej mam na net jak zwykle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:04 [zgłoś do usunięcia] Husky i ile kombinatzji mozna poukladac } :classic_cool: Ano.. w końcu swoje foty widzieliśmy, możesz przestać udawać że ci się podobam. :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoich fot nie widziauam i nigdy nie twierdzilam, ze mi sie podobasz 😭 jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ja pamietam że się wymieniliśmy fotkami. Był taki topik.. "pokaż swoją fotę' Czy coś takiego. Twoja fotka, faktycznie byłaś wśród psów Husky.. nie pamiętam ile.. czarne włosy.. ;) Muszę się oddalić.. 😴 :P🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzos ci sie bebe pomieszalo. nie widzialam twich zdjec :D ale mozeme to nadrobic! :classic_cool: sprawiedliwoe coby bylo branoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoich fot nie widziauam i nigdy nie twierdzilam, ze mi sie podobasz } No jasne że tak. Przepraszam za to nadużycie. :P Źle wyciągnięty wniosek nie powinien być grzechem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp. Na dobranoc. Jak dotąd żyję tak nie czuję bym musiał coś nadrabiać. ;) Zmieniać, wiem że powinienem, ale.. teraz muszę iść spać. Jutro po 10 kurs ponad 200KM w jedną mańkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×