Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Pomóżcie mi urządzić mój przyszły pokój! Mam zielone ściany i... nic więcej :)

Polecane posty

Gość wyobraźnia przestrzenna
kolor zielony - zależy oczywiście od odcienia jest kolorem dość chłodnym i nie zawsze dobrze komponującym się z innymi kolorami. faktem jest, że jest przyjazny dla oka (dosłownie). na podłogę polecam ciemne panele, meble w podobnych odcieniach, kierując się zasadą, że jeśli to ciemna zieleń to jaśniejsze meble, jeśli jasna zieleń to mogą być ciemniejsze. pokój rozwesel żółtymi i pomarańczowymi dodatkami. na jedną ze ścian mozesz sobie nanieść za pomocą szablonów jakiś ciekawy wzór - można takie zakupić w prawie każdym sklepie typu obi. oczywiście porada jest bardzo powierzchowna, bo przy urzadzaniu powinno się kierować nasłonecznieniem pokkoju, rozmiarami, usytuowaniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie z tym ze ja mam zieleń wpadającą w niebieski no taki turkus jasny :o nie moge zmienić koloru ani podłogi chciałabym jakos połączyć sypialnie+ salon w 1, nie mam wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraźnia przestrzenna
a jaki masz kolor podłogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym dlala biala posciel w
rózyczli, romantyczne takiez firanki Biale z falbanla, tez moze w rózyczki , toaletka.staroswiecki fotelik , calosc troche w rokokowym , delikatnym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sypialnia + salon? to musiałby być duży pokój :D z 6 na 5 przynajmniej ;) jeśli pokój jest faktycznie duży to możesz oddzielić łóżko jakimś regałem czy parawanem i zrobić osobną "część dzienną" :D ja mam zieloną sypialnię: diwe zielone ściany (trawiasty odcień) połączyłam z dwiema ścianami we wzorzystej tapecie (zieleń, szarość, czerń, biel), do tego bardzo jasne meble (tylko łóżko i szafa + nakastliki), biały dywanik, pasująca narzuta, firana, zasłony ;) szczyt finezji to nie jest ale wygląda ciekawie i bardzo ascetycznie zarazem, porządnie, bez zbędnych bibelotów, których nie znoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jełop :)
to zacznij od przemalowania ścian, nie cierpię zielonych ścian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraźnia przestrzenna
więc jeśli masz podłogę w panelach lub płytkach to proponuję zorświetlić pokój żółtym dywanem proponuję rogówkę kóra idealnie spełni funkcję przyjmowania gości, a na noc zamieni się w wygodne spanie. zamiast nanoszenia szablonów na ścianę możesz zabudować jedną ze ścian na całą długość szafą typu komandor, taką z ozdobnymi drzwiami w jakieś wzory - nie proponuję szkła hartowanego, gdyż zza niego zawsze będzie prześwitywała zawartość szafy co nie sprawia zbyt estetycznego wrażenia. W takiej szafie pomieścisz zarazem bardzo dużo rzeczy od pościeli po ręczniki i buty i kurtki, które trzeba pochować po sezonie. prócz innych mebli proponuję jeszcze tylko komodę, która równocześnie może pełnić funkcję toaletki lub stolika pod tv powodzenia w urządzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam narożnik :) męczyłam się z takowym meblem przez kilka lat: ogromny, niepraktyczny, nieustawny - sprawdza się tylko jako mebel do siedzenia, ale nieustanne składanie - rozkładanie to koszmar, stolika przy tym nie postawisz, bo będziesz go codziennie przestawiać przed rozkładaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl o prawdziwie zielonych ścianach, a nawet żywych! Tzw. ogrody wertykalne to nic innego jak ściany GardenSpot w których są żywe rośliny. Zobacz jak świetnie to wygląda :) http://i.imgur.com/uVwDqve.jpg Warto to wykonać efekt jest niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×