Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tragedya

Moja walka ze sobą 20.08.2010

Polecane posty

Od dziś rozpoczynam walkę ze swoimi słabościami. Największa są oczywiście słodycze. Wyeliminuje je całkowicie. Mój cel to 50 kg. Dam rade choćby miało to trwać kilka lat. Mój jadłospis na dziś: I ś: kanapka z serkiem i pomidorem II ś: 2 marchewki o: ryba gotowana z sałatką z ogórka kiszonego i cebuli p: świeży ogórek k: jajko na twardo z pomidorem i oczywiście dużo, dużo wody + ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zbyt malo kalorii jak na poczatek. Nie powinnas tak drastycznie ich obcinac, bo w koncu dopadnie cie wilczy apetyt i kompuls murowany. Tym bardziej, jesli do tej pory jadlas duzo slodyczy. Poza tym na poczatku bedziesz szybko chudnac, a potem waga nagle stanie, a ty bedziesz sie wsciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień... Niestety nie ma sie czym chwalić. Nieregularne jedzenie + brak cwiczen bo zakwasów dostalam. Ale przetrzymam to i od jutra biore sie w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ja się z chęcią przyłączę, również zaczęłam odchudzanie więc możemy nawzajem się wspierać. Tylko się nie poddawaj, bo ja nie mam zamiaru!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela jak niedziela... sniadanie:pol jogurtu naturalnego obiad: mielony+ziemniaki+ogorek doszlam do wniosku ze nie powinno sie odchudzac gdy ma sie problemy emocjonalne bo nie ma czym ich "zagryzc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedya, polecam ci diete dukana.jestem na niej dopiero 2 miesiace niecale a juz za mna 13 kg mniej! nie musze pilnowac dnia ani godziny bo jem kiedy chce! warto na niej poswiecic swoj cel :) i trzymam kciuki za ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nawet udalo mi sie zrobic 16 km rowerem. z trudem bo wiatr byl duzy :P nadal wytrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzieczynki minelo 8 dni i spadlo 3 kg. zobaczymy jak bedzie dalej. p.s. kompulsow nie mam bo jak tylko czuje glod a to nie jest pora mojego posilku to zapijam to woda :) no i na szczescie nigdy nie jadlam w nocy wiec z tym tez problemow nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie głodź się dziewczyno- chcesz chyba nie tylko schudnąć, ale i utrzymac potem tą wagę? Potrzebujesz wiecej kalorii! chyba bardziej powinno ci zalezec na efektywnosci a nie efektowności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzanie 2010 ja sie nie glodze.po prostu jem tak zeby nie czuc glodu.od dzis zaczynam pic tez zielona herbatke :) a taka zwykla gorzka smakuje mi juz bardziej niz z cukrem :) wczoraj skusilam sie na jedno ciastko ale mialam taka chec na czekolade ze szok :P trzymam sie dalej i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×