Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość móhomur napletkownikowy

Czy samochód na gaz to wstyd???

Polecane posty

Gość móhomur napletkownikowy

Nie taki zwykły samochód, jakiś Fiat czy Opel, bo te to wiadomo że tanie samochody i ludzie chcą przyoszczędzić jak dużo jeżdżą. Ale jakieś nowe Mercedesy z wielkimi silnikami, czy auta sportowe to czy to wstyd jest mieć gaz w takim aucie? Ja u siebie w Pandzie mam gaz, ale pod dystrybutorem widziałam już Subaru Imprezę, Hondę S2000, BMW M3, BMW serii 7 z jakimś potężnym silnikiem V8. Zastanawiam się po co ci ludzie kupują takie samochody jak ich nie stać na paliwo do nich? Po co bezcześcić gazem takie legendy motoryzacji jak S2000, M3 czy Impreza??? Czy Polacy to już kompletne wsióry i wszystko co dostaną w swoje ręce muszą zagazować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wstyd ? Ludzie do bardzo drogich aut montują gaz . . . Jak mi nie chcesz wierzyć to sprawdź galerię tej firmy http://www.egp.pl/galeria.htm Tam są takie bryki, że nawet byś nie pomyślał, że ktoś z takim samochodem montował by gaz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam, żeby to był wstyd dlatego postanowiłem założyć gaz... tylko nie wiem gdzie. Jakieś pomysły? Interesują mnie Katowice i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach usługi tego typu świadczy http://autogaz.com.pl/ . Wiem, że mogą Ci założyć instalację LPG. Ja do nich przyjeżdzam na przegląd i serwis mojego gazowego systemuw samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy silnik toleruje gaz, przeważnie wtrysk mechaniczny go nie lubi, a widzieliście tira na gaz wiozącego gaz z tsl'u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×