Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2236

załamana...niech mnie ktoś pocieszy...

Polecane posty

Witam wszystkich. Jakiś czas temu mój chłopak powiedział, że nie widzi siebie w związku i że nie gwarantuje za swoją wierność...wszystko by się zgadzało bo jeszcze jak byliśmy razem to wychodził sam z kolegami na imprezy, wyjeżdżał na weekendy i za granicę beze mnie, na portalach społecznościowych miał jakieś zdjęcia z laskami, niby koleżanki. Wszystko fajnie ale teraz sobie mysle, że jeżeli mnie zdradzał to mogę mieć problem bo brałam tabletki anty i inaczej się nie zabezpieczaliśmy. Teraz panikuje, że przecież mogłam sie zrazić wirusem HIV jeżeli mnie zdradzał z Bóg wie z kim. Na test jest jeszcze za wcześnie bo jeszcze mc temu się kochaliśmy. Teraz odchodzę od zmysłów, dzwonię do eksa a ten teraz bawi w Chałupach ze znajomymi i ma wszystko w d..., mi powiedział, że nie ma teraz czasu gadac bo ze znajomymi film ogląda i żebym sobie dała spokoj bo ten problem go nie dotyczy i się wyłączył...Nie wiem już co mam począć...analizuje wszystkie możliwości i jak wiadomo nic mi to nie daje..tak się zastanawiam czy chociaż dla kolesi jest oczywiste, że z nową panną używa się prezerwatyw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie ma sie jedno
nie panikuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achocheh
Niestety to nie jest oczywiste...Ale spokojnie musialabys miec wyjatkowego pecha zeby sie zarazic. Mi by to w zyciu do glowy nie przyszloooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noce i dnie...................
pociesze cie, że ja właśnie czekam na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak ja wyrobie jeszcze 2 miesiące w oczekiwaniu zeby zrobic test....codziennie mysle tylko o tym jak nienawidze mojego eksa, jak moglam zadawc sie z takim kims...tzn wiem, on caly czas mi oczy mydlil, gadal ze ja sobie cos wymyslam itp. Tzn pewnosci nie mam ze z kims sie bzykal ale jak ktos mowi ze nie chce byc w zwiazku bo nie gwarantuje za wiernosc to chyba w zasadzie jest jasne. Co za palant ,twierdzil ze mnie kocha a teraz ma w d... chociaz ze mna porozmawiac bo wlasnie z nowymi znajomymi film oglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noce i dnie...................
w dupie z nim, ważne żebyś była zdrowa :) tego ci życzę, każdy tak gada, że to mnie nie dotyczy, że to niemożliwe ... HIV i ja.... ale poczytajcie sobie fora.... każda choroba może przyjść niespodziewanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×