Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie pytam

Gdy ojciec dziecka ukrywa dochody

Polecane posty

Gość franku ty pomyśl
jak kobieta może sobie sama zrobić dziecko? jeszcze takiej możliwości nie mamy. jak kobieta może "wrobić" dorosłego faceta? czy dorosły facet nie wie, że z seksu bywają dzieci? raczej to on zaplanuje zmajstruje wrobi ją bo facet ma jak i czym zmajstrować, nawet jak ona nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty niecierpliwy dzieciorobie
dla ciebie 2+2 = 1 ty być własne gówno zeżarł, żeby tylko alimentów nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Gratuluję znajomości rzeczy i niezwykłej przenikliwości. Rozumie ,że to z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty26
Ja w sądzie powiedziałam głośno i wyraźnie, że jeżeli ma kłamać, a sąd w żaden sposób tego nie weryfikuje, to mam dowody ,które oczywiście przedłożę skarbówce o oszustwach podatkowych (czyt.zatajanie dochodów). Od razu sam się zgodził na kwotę jaką chciałam. A sędzina to jakiś tłuk niedouczony, idzie na łatwiznę, a siedzi tam jak wyrocznia-najmądrzejsza i najsprawiedliwsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty26
wierzcie mi panowie, że policja skarbowa to nie taka jak te nasze ciecie z komisariatu. Oni wam przetrzepią porty i to równo. Mamusię tak samo. Tylko dzięki waszym byłym kobietom jeszcze nie wylądowaliście za kratkami i z potężną grzywną. Gdyby nie ich litość nad wami byscie byli w czarnej dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie może
wrobic w dziecko, jedynie zmajstrowac. dość często kobiety nie wiedzą z kim zaszly w ciążę, a co dopiero faceci. ojcostwo trzeba udowodnić drogie panie a nie drzec jape na forum bo matka. przygodny seks ma swoje konsekwencje. mężatki też nie są lepsze. tutaj to już żaden problem wrobic męża w dziecko innego. i proszę nie krzyczec. bo nie pisze o żadnej z was ale o przypadkach z życia wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie może
jaka litość? podcinasz gałąź na której siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty26
gałąź..? haha :D wtedy na dziecko płaci państwo z funduszu - regularnie, bez proszenia i przypominania, bez problemów.. :) z takiemu kłamliwemu tatusiowi, co by wyrwał chleb z gardła swojego dziecka rośnie dług wobec państwa :) A co do "ojcostwa" o którym piszesz - tego nie skomentuje, bo sam się określiłeś, jakiego pokroju jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
Ty co się nazywasz "franku ty pomyśl " piszesz: jak kobieta może sobie sama zrobić dziecko? jeszcze takiej możliwości nie mamy. Ty już dobrze wiesz jakie możliwości macie. Myślę też że w przypadkach nie uzgodnionych przez obie osoby o chęci poczęcia dziecka, znacznie częściej kobieta decyduje (robi sobie dziecko) niż mężczyzna, A sposobów i podstępów jest wiele. Później te przestępczynie zgrywają święte i mówią że nie mają możliwości ... Najgorsze jest to że taka oszustka nie zdaje sobie sprawy z tego że zwykle oszukany partner odchodzi i największą krzywdę wyrządza dziecku, narażając je na życie w niepełnej rodzinie. Ale cóż takie ptasie móżdżki zdarzają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie może
błąd - nie jestem facetem, ale kobietą po rozwodzie. moje dzieci otrzymują alimenty od swojego ojca. no to dlaczego jednak nie dokonałas zemsty? mając takie dowody na byłego? co innego jednak alimenty od ojca a co innego z FA. To nie litość z twojej strony tylko zwykły szantaż. inaczej nie umiesz się z nim porozumieć. a jeśli chodzi o wrabianie w ciążę zdania nie zmienię bo znam takie przebiegle lolity, mężatki też. oj drogo zapłaciły swoim mężom za takie kurestwo. rozwody, odebranie dzieci i zostały z przychowkiem kochanka .a kochanek- chodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie może
tak sobie myślę. ze jednak drzesz jape nt zachowań niektórych kobiet. czyżbys miała coś na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
Uważam że to matka jest najważniejsza dla dziecka i ona powinna je zawsze wychowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rty 26 dobrze zrobilas. Ja teraz na sprawie tez tak samo zareaguję, tak przeciez nie moze byc. Myslalam ze Sad ma jakies narzedzia w tej kwestii, ale widze ze nie reaguje w ogole. Samemu trzeba dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
onna14 piszesz: powiesić za jaja zrobić było komu a teraz ucieka od odpowiedzialności Masz może rację, a nawet w takim przypadku o jakim już tu ktoś wcześniej pisał: Ona po stosunku pobiegła się umyć i uczynna zabrała prezerwatywę do wyrzucenia, lecz w łazience palcem zawartość prezerwatywy sobie wprowadziła ... i tak ona dziecko zrobiła ... i tu dodam twoje słowa: zrobić było komu a teraz ucieka od odpowiedzialności i pewnie krzyczy że to faceci są wszystkiemu winni, Czyli odwrotnie twoje słowa też pasują, wypowiadasz się nawet dość logicznie, tylko te jaja tu jakoś nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było pilnować swojego
Materiału genetycznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
Ty onna14 i inne twoje nicki, piszesz: Było pilnować swojego Materiału genetycznego Masz w tym pełną rację, ale to niczego nie zmieni w wywodzie że to ona ma możliwość sobie zrobić dziecko. Jest wiele innych sposobów i ty spewnością dobrze niektóre z nich znasz. Takie liczą najczęściej na wysokie alimenty, same zdecydują i zrobią sobie dzieci, a potem krzyczą głośno i piszą tu na forum, że facet im zrobił, a one nie mają możliwości, - bo niby jak i czym ? i są takie nieszczęśliwe, i występują o alimenty pisząc że to niemowle oskarża ojca ... To jest okropnie chore. Na tym polu musi w końcu nastąpić uzdrowienie, bo te obecne przepisy są w dużej mierze same w sobie patologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
Zgadza się że kobieta jak chce to może wykołować faceta. Może i w taki sposób sama sobie zrobić dziecko. Ale najbardziej w tym wszystkim wkurza mnie fakt, że o alimenty występuje dziecko i w sądzie tak piszą, mówią - a to jest śmieszny cyrk, bo w sądzie niby występuje 2 miesięczne dziecko, które potrafi tylko płakać. A po co ten cyrk ??? Mi się zdaje że powinno się pisać oficjalnie tak jak to jest naprawdę, że rodzic (najczęściej matka) występuje jako strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
ara no co ty jak kobieta może sama sobie dziecko zrobić ? może to wyjaśnisz jakoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
No nie prowokuj mnie. Sam o tym już pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroool
Ara piszesz: ...Ale najbardziej w tym wszystkim wkurza mnie fakt, że o alimenty występuje dziecko i w sądzie tak piszą, mówią - a to jest śmieszny cyrk, bo w sądzie niby występuje 2 miesięczne dziecko, które potrafi tylko płakać. A po co ten cyrk ??? Też uważam że sąd powinien być ostatecznością, a ludzie sami powinni się dogadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
sądy to instytucja która wyciąga tylko pieniądze od biednych ludzi. Tak to ustawili aby ludzie musieli iść do sądu i nabijać kieszenie prawnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty pierdzielisz
Co ty pierdzielisz Ara jakie kieszenie prawnikom ? Sąd jest sprawiedliwy i na dziecko nie powinien żałować. A facet jak będzie później chciał mieć więcej dzieci, to niech się zastanowi, bo na te następne, nie powinien nic dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroool
Gdy dochodzi do rozpadu związku i rodzice się rozchodzą, to najwięcej na tym cierpią dzieci. Alimenty powinny być ustalane urzędowo z tabeli. To dorośli ludzie powinni się sami w tej kwestii dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja podobną do autorki
Ścierwę inaczej załatwiłem. Ale kurwie gul lata! Kupuje dziecku to co mu potrzebne i mam wszystko na paragonach. A tej dziwce się w ten sposób ani grosz nie dostanie! Kasę kurwa, jeszcze czego! Bo dziecko potrzebuje! Pod chuj to szweda bo kaszub się nie da! I jebie mnie to czy chodzi pieszo czy jeździ czołgiem. Dziecko dostaje więcej niż dawać muszę a ta szmata na pewno nie dostanie ani grosza,już dość kasy mojej rozjebała na siebie jak byliśmy razem, a ja sobie głupi od gęby odejmowalem żeby niby dziecko wszystko miało. Teraz też ma a ja mogę sobie teraz jakoś na więcej pozwolić niż w czasie kiedy ta suka ze mnie doiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
paragony ? dobry sposób, ale to jest uciążliwe, bo trzeba być blisko i w ciągłym kontakcie. Nie każdy ma takie możliwości. Ale sposób, nie powiem, jest dobry, ba ani za twoje nie kupi sobie paznokci, ani flaszki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to za wymysł
żeby w naturze dawać. Kasa się liczy a nie jakieś rzeczy. To osoba opiekująca się dzieckiem najlepiej wie co mu potrzeba. Ta osoba powinna dostawać kasę i tylko kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolutnie mi to nie przeszkad
Skąd ojciec dziecka ma wiedzieć co dziecko potrzebuje skoro z nim nie mieszka na codzień ??!! Już znam takich tatusiow .. nakupuja badxiewia i myślą ze są najważniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie ci to nie przeszdza
a piszesz że kupują tylko badziewie ? No ale można wszystko uzgadniać aby nie było badziewia. Muszą chcieć dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×