Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drogie następne kobiety

swojego faceta, który ma eks żonę, mam pytanie

Polecane posty

Gość vsvsvs
Sporo o Ewie33, to widząc posty tu i tam nadmienię że w odróżnieniu od wielu kafeteriuszy, pisze dziewczyna konkretnie i na temat. Zapewne dla niektórych jest to wręcz sztuka i nie do opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
chodziło mi tylko o usystematyzowanie informacji :-) co do mężczyzn i dat nadal uważam ,że daty związane i ich byłymi, teraźniejsszymi czy też przyszłymi kobietami są trudne do zapamiętania. Co innego opłaty za auto lub skarbówka albotabele ligowe. tu się o dziwo odnajdują panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nieźle sprostowania: 2. nie w sądzie, tylko w służbie zdrowia 5. nic mi o żadnej zdradzie nie wiadomo 7. nie pracując w sądzie, nie mial problemów rodzinnych, tylko mial problemy z napisaniem odpowiedniego pozwu 8. jak przyśpieszyć rozwód, wnosząc o sprawę bez orzekania o winie żony, zamiast z orzekaniem 10. wiedzieć czemu - częściowo dla zabawy, częściowo z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredotka24
Ok! i co z tego? Czy to ma związek z tematem - te wypociny na temat pani E.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie ma związku wcale :-) już nie zawalam topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi kocie
Czy juz zawsze bedziesz epatować tym pedagogiczno-demagogicznym tonem? powtarzasz bzdury, tak jak ploty spod sklepu. Uważam ,ze to własnie ty jestes bardzo niegrzeczna i buńczuczna. Co cie obchodzi jak zyje Ewa? bez przerwy udzielasz sie na tym forum i pouczasz tym tonem chłopskiego filozofa. I jak juz ktos napisał- zacznij pisać na temat. I bez obrazy twój przykład niekoniecznie jest wzorcem do naśladowania! bo jak juz ktos napisał na innym temacie jestes w stanie przełykac ewnetulane romanse, ale rozwody jakos ci nie pasuja. A wyobraź sobie ,ze innym pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm hmmmmm
bez przesady - kocisko drażni swoją pedagogiczną manierą, ale złośliwe czy podłe to nie jest, Ewa bywa chamska, oczywiście niby "odszczekując" się komuś, ale nie wiem dlaczego ma ją to tłumaczyć z tego samego poziomu wypowiedzi... mąż ma problemy z datami, urodzinami, życzeniami, nie wiem czy pamięta datę pierwszego ślubu i nie zajmuje mnie to :D, nie mamy problemu z naszymi eks i nigdy nie mieliśmy, a o różnych datach przypominam mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ewo, ciekawe
dlaczego pisze pani peany na swoją cześc, używając pomarańaczowego koloru, przecież i tak każdy kto czyta to forum wie, ze jest Pani zwyczajną szmatą, która szuka gustuje w zonatych facetach. Wiele razy Pani sama o tym pisała. Niech Pani się zastnowi czy warto się pchać, gdzie nikt Pani nie chce. Zero godności u Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko pytam bo z tego co widzę co tu wypisują ludzie to wydawać by się mogło, że Ewa to kobieta, która była już z 5 albo i 10 żonatymi facetami, odnośnie podpowiadania facetom jak uzyskać bez winy to jakoś nie widzę nic w tym dobitnie strasznego, jeśli jest jakaś super ewidentna wina faceta to się i tak nie wyłga przecież, jak będą dowody itd. ale jak nie ma to tak naprawdę dlaczego ma być wina skoro do końca nie wiadomo jaka jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, z tego co tu piszą :) ech... to ja już pójdę sobie spać, bo kochanie woła :) a u pani zjadliwej powyżej, na pomarańczowo oczywiście - to pewnie echo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię Ewę
Wali prawdę w oczy bez owijania jej w pazłotko, prosto i dobitnie. A odpowiadając na temat - ja nie rozmyślam o tym, jak mój mąż żył w poprzednim związku, on chyba też nie myśli o mojej przeszłości. To są tematy zamknięte raz na zawsze kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waliła żonatego gostka
tak! fakt! ale nie prosto z mostu, przez rok robiła to za plecami jego żony pozostaje z nim w konkubinacie, bo sama wie, że na zaufanie nie zasługuje ani ona , ani on sprytna jest i dba o własny tyłek i nie wierzy już w nic co wielkie, godne i wzniosłe, to cena kurestwa i wcale nie bywa na kaffe Szczerą Kasią, jest raczej pseudointelektualistką z Koziej Wólki jeżeli chodzi o daty, to sama nie mam głowy do dat, są ludzie, którzy pamiętają i są tacy, którzy nie posiadają tego daru, albo którym na tym nie zależy, natomiast autorko tematu nie powinnaś się zamartwiać, bo małe jest prawdopodobieństwo by facet po przejściach, szczęśliwy w nowym związku myślał o poprzednim Twój strach świadczy raczej o Twoim braku poczucia własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i 25 sąsiadom i 30 kolegom w pracy, zapomniałaś dodać a teraz juz czas na leki, akurat po śniadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z kolejnym trolem wam sie w rozowę gdzie napisałam, że fizol to nie człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca_sie
zajrzalam na to forum przypadkiem i powiem wam ze mam podobna sytuacje ja mam bylego meza i to mlzenstwo bylo dla mnie porazka moj facet tez jest po rozwodzie . Moj slub byl cztery lata temu i powiem wam ze tez nie koniecznie ja pamietam, Moj byly raz do mnie zadzwonil w rocznice slubu i chcial mi zlozyc zlosliwe zyczenia i pytal czy swietuje ten dzien bo on tak pijac alkohol. Odparowalam " przykro mi moj drogi nie swietuje porazek" .Juz wiecej nie zadzwonil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez swietowal
Wiem, ze moj ciagle pamieta i celebruje na swoj sposob jej urodziny i ich rozne rocznice. rozstali sie w w miare normalnej atmosferze i pozostali w kontakcie. Wiem, ze na pewno wysyla jej zyczenia urodzinowe, i choc go nie pytam o to, to wiem kiedy te rocznice przypadaja, i sama sie wtedy troche niepokoje. Juz tez znam je na pamiec i wiem ze tego czy tamtego dnia, na pewno sie z nia kontaktowal, choc nigdy nie robi tego przy mnie. Natomiast moj eks, po kilku latach dipiero, wyslal mi w rocznice naszego slubu nagle sms, ze swietuje kolejna rocznice odzyskania niepodleglosci. Ja mu wtedy odpisalam, ze i my z mezem w takim razie wypijemy za to, bo akurat swietujemy kolejna rocznice naszego poznania sie. Bo faktycznie, z moim obecnym, poznalismy sie w rocznice mojego slubu z eks. W odpowiedzi dostalam pare nieprzyjemnych epitetow, a teraz juz nawet nie odpisuje na zyczenia swiateczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można świętować rocznicę ślubu z byłą zoną? ja bym się zdenerwowała, jeszcze te życzenia na urodziny to zrozumiem, skoro rozstali się w normalnej atmosferze to ok, ale rocznicę? to tak jakby to małzeństwo dalej istniało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugimąż
do autorki - tak oczywiście - masz rację, że zawsze to co pierwsze to najlepsze i wspomina się każdą rocznicę ślubu kościelnego. Każde urodziny i imieniny tej pierwszej, bo jak powiedzenie mówi "pierwsza miłość nigdy nie rdzewieje" Dlatego nigdy nie warto układać sobie życia z osobą, która ma ślub kościelny a rozwód tylko cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×