Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxxx___

dni płodne

Polecane posty

Gość xxxxxxxxx___

hej mam pytanie czy w trakcie okresu dziewczyna moze zajsc w ciaze ??? i czy po okresie odrazu jest plodna czy jak to jest ?? bo boje sie ze wpadlismy ;/ kochalismy sie w ostatnie 2 dni okresu ktory trwal 7 dni i 1 dzien po okresie oczywiscie w zabezpieczeniu ale jakby odpukac ;/ poszlo cos nie tak to ona byla wtedy plodna czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie jest taka mozliwosc. Wszystko zalezy od dlugodsci twoich cykli. Jesli sa bardzo krotkie, to tak-moglas wpasc. Google nie gryza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx___
no tak tylko kochalismy sie w zabezpieczeniu i sex przerywany wiec niebylo wytrysku we mnie a zrobilam test ciazopwy i wyszedl pozytywny test robilam tak po 5-6 dniach wiec niewiem czy mogl sie pomylic czy raczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama wiesz jak długie masz cykle. Jeśli są około 28 dniowe, to oczywiście nie mogłaś zajść w ciążę, bo dni płodne wypadałyby wówczas 14 dni licząc od końca cyklu, a więc jakby nie liczyć w połowie całego cyklu. Jeśli się zabezpieczaliście, to tym bardziej jest niemożliwe zajście w ciążę. Jeśli zrobiłaś test 5,6 dni po stosunku (nie wiem czy dobrze zrozumiałam), to test na ten czas powinien być ujemny. Jeśli zaś wyszedł dodatni, to ciąża musiała już trwać, czyli wychodzi na to że zaszłaś kiedy indziej, ale z pewnością nie tym razem (test nie wskazałby tak szybko po ostatnim opisywanym stosunku stężenia - hormonu hcg w moczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test wyszedł CI pozytywnie? Znaczy się, ze wyszły Ci 2 kreski, tak? Tak, jak napisałą poprzedniczka - jeśli masz bardzo krótkie cykle, to kochanie sie tuż po okresie moze spowodować ciaze. ALe musiałabyś mieć naprawde krótkie cykle. Poza tym piszesz, że po okresie byłoz prezerwatywą i przerywany, wiec mysle, ze ryzyko zajścia jest nikłe. Dlatego dziwi mnie, ze testy wyszedł Ci pozytywnie. Na pewno były 2 kreski????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx___
test wyszedl pozytywny to byl test kolor niebieski i czerwony i mi wyszedl czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale test wychodzi pozytywnie (czyli ciąza) wtedy, kiedy są dwie kreski, a nie jedna!!!!! Wiec jak Ci wyszła jedna (bez wzgledu na kolor), to nie jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Planowanie ciąży u nas trochę trwało. Żona nie mogła zajść. Znajoma nam poleciała ovu control, mówi że dzięki niemu w prosty sposób będziemy wiedzieli kiedy żona ma dni płodne. Faktycznie urządzenie okazało się bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Raczej nie, ale teoretycznie każde współżycie bez zabezpieczenia może skończyć się ciążą, jeśli nie chcesz zostać mamą to się zabezpieczaj, ja osobiście używam diafragme caya i żel plemnikobójczy, jeszcze mnie nie zawiodła, a kupiłam ja na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×