Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woyowniczka

błyskawiczny sposób na rozjasnienie twarzy

Polecane posty

ja w temacie Zalezy mi na czasie Ma być szybko i skutecznie (czyt.efekt murowany i gołym okiem widoczny ) oprócz ACE CLOROXU DOMESTOSA I CIFU :D pytam serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
sok z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie cos takiego jak natinuel czy jakos tam ? na allegro sprzedaja w sterylnych fiolkach i jest to kuracja jakims kwasem który ponoc ma rozjasnic przebarwienia ale nigdy o tym nie słyszałam Moze któraz Was słyszała? a ta woda utlenoiona serio wybieli skórę ? Bo włosy to rozjasnia ale twarz ?W2 kazdym razie dzieki i czekam na wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOGE PORADZE...tobie
a co masz na twrzy,plamy od słońca? za mocno sie opaliłaś? samoopalacz ? jeste mulatką,murzynką ? co masz? poradze ci ale musze wiedzieć co tam masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata razem
jesli nie masz, to zafarbuj wlosy na czarno. efekt murowany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym ze na czole mam duza łate ciemnobrązowa .sa tez małe plamki w okolicach skroni i oczu .To od Diane 35 i słońca Dzis nie stosuje juz zadnej antykoncepcji hormonalnej ale ta plama pozostała.Maseczki rozjasniajace ,piling korundem ,algi białe ,domowa mikrodermabrazja nic nie dały .Ostatnio pomyslałam sobie ze pisze sie tyle o jakichs profesjonalnych sposobach A tak naprawde najbardziej skuteczne sa chyba takie proste sposoby .Dlatego pytam .Uzywam korektora i fluidu dermablend i niestety przebija Mam grzywke ale tylko czoło moge troche przykryc.czekam na rady i dzieki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...tobie....
kup sobie taki mały zestaw do mikrodembrazji w aptece ,czasem mają w malutkich opakowaniach i zastosuj tylko na plamy w jakims stopniu na pewno rozjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wie
w aptece jest taka maść lub krem na rozjaśnienie piegów ,może to ci pomorze rozjaśnić i tą plamę jest jeszcze specyfik na rozjaśnienie blizn np ,po trądziku lub po wypadkach być może i to coś da nie radzę zbytnio kombinować z rozjaśnieniem domowymi sposobami takimi jak cytryna czy woda tleniona gdyż skóra zacznie ci schodzić płatkami a plama nabierze jeszcze bardziej intensywną barwę ,będzie to bardzo nieestetycznie wyglądało gdyż łuszczącej się skóry nie ukryje żaden fluid ani puder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UŚMIECH - on zawsze rozjaśnia twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×