Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga:P

Marszobieg- Zaczynam od dziś. Kto dołączy? Wspierajmy się nawzajem.:P:P

Polecane posty

Gość Aga:P

Postanowiłam spalić brzuch, trzeba się wreszcie za siebie zabrać... Pracuje po 8 godzin dziennie przy biurku i niestety są tego efekty. Chce spalić 4 kilo które mi przybyło:P:P:P Z tego co słyszałam najlepszy efekt daje bieganie. I ogólnie trzeba się ruszać dla zdrowia:D Niestety u mnie jest zawsze duży zapał i brak konsekwencji...Może tym razem dam rade:P Dziś wytrzymałam tylko 13 min:P Jakiś czas temu kupiłam sobie trampolinę, i na niej zamierzam codziennie biegać, super sprawa i ogólnie nie obciąża stawów. A do tego fajna muzyczkę zapuszczę i do dzieła:P Zapraszam do wspólnego biegu razem na pewno będzie raźniej:P Marszobieg : Tydzień 1 - Biegnij 2 minuty, idź 4 minuty (powtórz 5 razy). Tydzień 2 - Biegnij 3 minuty, idź 3 minuty (powtórz 5 razy). Tydzień 3 - Biegnij 5 minut, idź 2,5 minuty (powtórz 4 razy). Tydzień 4 - Biegnij 7 minut, idź 3 minuty (powtórz 3 razy). Tydzień 5 - Biegnij 8 minut, idź 2 minuty (powtórz 3 razy). Tydzień 6 - Biegnij 9 minut, idź 2 minuty (powtórz 3 razy). Tydzień 7 - Biegnij 9 minut, idź 1 minutę (powtórz 3 razy). Tydzień 8 - Biegnij 13 minut, idź 2 minuty (powtórz 2 razy). Tydzień 9 - Biegnij 14 minut, idź 1 minutę (powtórz 2 razy). Tydzień 10 - Biegnij 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliweczka twoja :)
nie chce mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jak Ci się nie chce to nie pisz:D Mi tez się nie chce dlatego szukam wsparcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka z okieneczka
No ja wlasnie wrocilam z biegania. Z tym ze ja zaczelam ponownie biegac po okolo miesiacu przerwy, wiec moj trening wyglada narazie tak: 25 minut biegu 5 minut marszu 5 minut biegu 5 minut marszu do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A biegasz rano czy wieczorem? Ja spróbuje rano, podejrzewam, że wieczorem nie będę miała już siły:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka z okieneczka
Ja biegam ok godziny 16. Mi sie zdecydowanie lepiej wieczorem biega - z rana nie mam tak dobrej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to podziwiam
ja bym na trampolinie biegac nie umiala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, też zamierzam zacząć biegać. Słyszałam że najlepiej biegać wieczorem, bo spalasz kalorie, które nagromadziły się po całym dniu ;p zastanawiam się tylko jaki 'ekwipunek' do ćwiczeń zakupić, bo nic nie motywuje mnie tak jak elegancki sportowy ciuszek ;p w czym wy biegacie ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem facetem... Jednak co do ubioru to widuję różnie ubrane dziewczyny, a biega ogólnie coraz więcej osób. Od shortów i bluzeczek do dresów z dlugim rękawem. Sama musisz wiedzieć w czym będzie Ci wygodniej. W ubiorze najważniejszy jest dobór butów... Bo od nich zależy najwięcej. Wejdź na jakieś forum typowe odnośnie biegania i tam popytaj odnośnie dobrego obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może u mnie to nie jest taki prawdziwy bieg:P bo w domu na trampolinie:P Ale próbuję rano tak ok 20 min na razie, aby zdążyć do pracy:P Podziwiam osoby, którym chce się biegać, ćwiczyć wieczorem. Ja kompletnie już padam, a w domu zwykle jestem dopiero na 20:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×