Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stukupuku . . .

starania o STAZ z PUP czy wypada

Polecane posty

Gość stukupuku . . .

Witam! W moim PUP maja srodki na organizowanie stazow, tylko trzeba sobie znalezc potencjalnego pracodawce. Czy Waszym zdaniem wypada podzwonic po firmach i sie zapytac czy nie potrzebuja stazystow ? zaoszczedziloby mi to pieniedzy i czasu. wiem, ze najlepiej byloby bezposrednio pochodzic po firmach, jednak nie jestem zmotoryzowana i zajeloby mi to kupe czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele ..
mysle ze mozesz podzwonic, jak beda zaintersowani, pewnie karza ci przyjsc :) przynajmniej ja tak szukalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wizyta u dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że wypada! ja tak chodziłam :p i jesli tylko będzie możliwość to każdy z pocałowaniem ręki Cię przyjmie - w końcu nowa para rąk do pracy za zupełną darmochę to super sprawa dla pracodawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
ja bym poszła jeszcze dalej i poobiła liste fim które chciałabym iśc na staż i porozsyłała maila - kmoże z cv jeśli masz ciekawe i jakieś mądre pare zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz25__
Jasne że wypada, ja pracuje w urzędzie i nie ma tygodnia żeby ludzie nie przysłali e-maili z pytaniami o staż wraz z cv czasami ktoś doda lm. Także bez skrępowania pisz do firm które cię interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stukupuku . . .
lukasz dzieki, tak tez zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.www
tylko ja na twoim miejscu poszukałabym stażu w branzy w której chciałabys pracowac, bo na staz mozna isc tylko raz i potrzebny jest by potem znależć prawdziwą pracę..pracowałam w PUP i niekiedy osoby poszly na staż do sklepu a chciałyby pracowac w biurze, albo poszly na staz do biura a chcą byc kosmetyczkami itd. Trzeba to dobrze przemyslec. czasami jest tak ze po stazu cie zatrzymaja jak sie sprawdzisz, wiec warto się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas w pup mozna
isc wiecej niz raz na staz jesli spelnia sie warunki. ja bylam raz po tym pracy nie znalazlam i moge isc drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
możecie napisac jak to sie wszystko pokolei załatwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
jescze jedno pytanie czy moge miec staż w innym powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Wybierz sobię pracodawce i idź do niego osobiście. Spytaj się czy cię przyjmą, czy sie przydasz, czy będziesz miała co robić (nie ma nic gorszego niż nuda w pracy), powiedz co byś chciała robić, ustal zakres obowiazków. Następnie wydrukuj wniosek ze strony PUP lub pobiesz osobiście. Pracodawca musi go wypełnić i dostarczyć do PUP. Możesz zadeklarować, że sama zaniesiesz wniosek. Zrób ksero i weź potwierdzenie, że dałaś. Teraz musisz już tylko czekać na telefon, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie lub negatywnie, zależnie od środków. Spytaj się, kiedy możesz spodziewać sie odpowiedzi. Mozesz dzwonić lub chodzić osobiście i się dopytywać. Radzę wybrać firmę prywatną, wtedy jest większa szansa, że cię zostawią. Chyba, że chcesz pracować w budżetówce, a masz tam znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
skończyłam liceum (mam zawód jako sprzedawca bo chodziłam najpierw do zadowowej) ale u mnie na zadupiu można zapomniec dlatego chce isc do miasta obok (inny powiat już) do salonu meblowego jako sekretarka może albo projektankt wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Chyba nie możesz iść do innego powiatu na staż, bo jak sama nazwa wskazuje to POWIATOWY Urzad Pracy przyznaje staż. Ale mogę się mylić. Najlepiej zadzwoń do PUPu. Tam ci powiedzą dokładnie, może da się coś zrobić. A w twoim mieście powiatowym nie da sie czegos znaleźć? Tam gdzie jesteś zarejestrowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×