Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Gość Pracowałaś kiedy za granicą
Rozmowni jak jasna ............ super.Pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SF.VKLDJFLV
JESTEM NIENORMALNA I Z INNEJ BAJKI, OBCA, PO PROSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że fajny :) mam pauzę ale zaraz do sprzątania się biorę ...nie moge odpuścić ,będę szorować fugi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może setki trochę wlać ? ale nie do gardła tylko do wody ,pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, o nie! glodna to akurat nei jestem:D jesli o jedzenie chodzi;) ale jak chcesz to Ci dam na wymian ryzu z kurczakiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię orzeszki w czekoladzie ;) uciekam do roboty trzymajta się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinaneistety nei osiadam takich frykasow, w mej skromnej zagrodzie:P ja bym zatem zjadla czekolade z takimi wielkimi orzechami no ale coz zrobic jak sie nie ma a jakbym miala, to nei wiem czym bym zjadla:P ja sobie piore /odswiezam cieple swetry i skarpety, na jesienne wieczory zimne;) no i susze grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina, aleś sobie robotę znalazła, nie ma co. Fugi to można takim impregnatem bezbarwnym malować, to nie chroni przed odbarwieniem, ale za to przy czyszczeniu jest trochę łatwiej. Ja to grzałem jakimś środkiem w aerozolu, chyba coś do mycia piekarników. Pomokło, pomokło, potem szoru szoru szczotą ryżową i chlupu wodą. Ale więcej już pod prysznicem jasnych fug nie będę robił, bo to niepraktyczne. A we wróżenie nie wierzę, odkąd orżnęła mnie Cyganka na pięć dych. Ale to było 20 lat temu. Albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho nastepnym razem ,ryżowa i szuru buru :D dobre rady zawsze w cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu na tv ostatnio ,kiedyś się żyło festiwalami ,teraz jest ich tyle i wszędzie to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na żywo być ,poczuć atmosfere super by było :) miłe panie opuszczam i życzę miłego wieczoru :) setunia nam się pojawiła ,fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina. tydzien temu slucham na zywo koncertow:) mam nadzieje, ze nie masz nic pzeciwko mnie, ze tu ejstem, w koncu to Ty jestes rodzicieka tego piku:) kolorowych :) P.S. zapomnialam zapytac jak tam Twoj "interneowy znajomy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×