Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

...malwina...jakbyś odpowiedziała na początkowe pytanie wszystko byłoby wyjaśnione a tak mnożą sie pytania dodatkowe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina założyłas temat i jak prosperuje? Czy zniknął w czeluściach cafe.Nie ma ujmy przy pierwszym temacie po miesiacu padł.Dopiero drugi temat okazał sie nadzwyczaj płodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...malwina...spodziewałem sie takiej odpowiedzi więc czego tak nie od razu??Hipotetycznie przy nowo poznanym Menie też możesz spodziewać sie tematów a jednak kontynuujesz rozmowę w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kawa znalazła się na klawiaturze Twojej przez moją kontrowersyjność albo jesteś czym innym zaabsorbowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...malwina... a co z tematem Twoim założonym? czy te kropki oznaczają że więcej jest takich nicków?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT MA
Ja jestem normalny i za 4 lata bedę miał dziewczynę bo mam jasną duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.przy okazji zagladam, 2. 3. 4. 5. 6. 7. 9. 9. 10.nie zyje Kafeteria czy w odwrotnej kolejnośći????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: ...malwina... (ilość tematów: 1, ilość postów: 187) ..................................================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...malwina... jesteś bardzo tajemnicza chyba na mailu Cię lępiej poznali i dlatego takie niewiadome dla mnie;) Bywaj.Też znikam w/g ciebie też taki🌻 <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzkkk
witam, poszukuję e-booku "Nielegalne związki" - pełną wersję, będę wdzięczna jeśli ktoś się ze mną podzieli swoim zbiorem :) gos02@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siemka, Malwinka, czekaj, na okoliczność skoczę po piwko. Co tam porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykładam wszędzie tam, gdzie słychać coś ciekawego. No to zdrówko, herbatka versus Leżajsk pełne. Tzn chyba teraz już w połowie pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAWNE PRZEBOJE
http://www.windowsmedia.com/radioui/home.aspx?g=oldies&culture=pl-pl Słuchaj | Odwiedź SKY.fm - World Music Słuchaj | Odwiedź SKY.fm - Solo Piano Słuchaj | Odwiedź SKY.fm - Love Music Słuchaj | Odwiedź SKY.fm - Oldies Słuchaj | Odwiedź Big R Radio - Classic Country Słuchaj | Odwiedź Big R Radio - Blues FM Słuchaj | Odwiedź The World Net Radio - Blues Słuchaj | Odwiedź 1CLUB.FM - Classic Blues Słuchaj | Odwiedź Big R Radio - 70s and 80s Po... Słuchaj | Odwiedź The Oldies Channel.com Słuchaj | Odwiedź ChoiceRadio.com Blues Słuchaj | Odwiedź 1CLUB.FM - 80s Pop Hits Słuchaj | Odwiedź 1CLUB.FM - 80s Lite Hits Słuchaj | Odwiedź Big R Radio - 80s &90s Pop Mix Słuchaj | Odwiedź Boomer Radio - Sweet Soul M... DAWNE PRZEBOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAWNE PRZEBOJE
sorry🌻 tak znienacka z buciorami wpadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAWNE PRZEBOJE
Tam gdzie fabryka spirytusu:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, ty łobuzie! Nie byłaby to 100% kobieta. Nie jestem z Leżajska, 3C intrygantko, ale mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska puszka, cena sugerowana, prawdziwie Polskie piwo, infolinia klienta, najwyższa jakość, grupa Żywiec, 500ml, prawie pusta puszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie wiem, gdzie ten Leżajsk leży. Ale blisko mnie też robią spirytus, to są takie gigantyczne zbiorniki, że aż strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Malwa, pustą już zastąpiła pełna. Niedziela, luzik, na łączu fajna laska i jeszcze ktoś, hajda na koń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×