Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

liho-- strzała amora trafila dosyć ho ho .Akurat nie mam z tym kłopotów.Jestem bez przerwy w jednym szczęśliwym zwiazku.:classic_cool: Nie zanosi sie i nie zamierzam tego stanu zmieniać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, to się nazywa miłe zakończenie tygodnia. Dziękuję Wam uprzejmie za towarzystwo, Malwina, od razu wiedziałem, że jesteś nieprzeciętna. ;) Do miłego zobaczenia literek, spadam, czuję się, jakbym był śledzony. Pa pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho-- uprzejmie dzienks za wytrwanie przy mnie:D ))krótki lecz stanowczy uścisk dłoni < <stopka>Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :classic_cool:</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecy orgazm ma 5 form: 1. Relaksacyjna: Ach, ach, ach. 2. Uległa: Tak, tak, tak. 3. Geograficzna: Tuu, tuu, tuuu. 4. Religijna: O mój Boże! 5. Kryminalna: Zabiję Cię, jeśli teraz przestaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZEF * Szef nie śpi, szef odpoczywa. * Szef nie je, szef regeneruje siły. * Szef nie pije, szef degustuje. * Szef nie flirtuje, szef szkoli personel. * Szef nie wrzeszczy, szef dobitnie wyraża swoje poglądy. * Szef nie drapie się w głowę, szef rozważa decyzje. * Szef nie zapomina, szef nie zaśmieca głowy zbędnymi informacjami. * Szef się nie myli, szef podejmuje ryzyko * Szef się nie krzywi, szef uśmiecha się bez entuzjazmu. * Szef nie jest tchórzem, szef postępuje roztropnie. * Szef nie jest nieukiem, szef przedkłada twórczą pracę nad bezpłodną teorię. * Szef nie bierze łapówek, szef przyjmuje dowody wdzięczności. * Szef nie lubi plotek, szef uważnie wysłuch*je swoich pracowników. * Szef nie ględzi, szef dzieli się swoimi refleksjami. * Szef nie kłamie, szef jest dyplomatą. * Szef nie powoduje wypadków drogowych, szef ma kierowcę. * Szef nie jest uparty, szef jest konsekwentny. * Szef nie toleruje sitwy, szef szanuje zgrane zespoły. * Szef nie zdradza żony, szef wyjeżdża w delegacje. * Szef się nie spóźnia, szefa zatrzymują ważne sprawy. * Szef brzydzi się wazeliniarzami, szef premiuje pracowników lojalnych. * Szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami, wychodzi z przekonaniami szefa. Jeśli chcesz żyć i pracować w spokoju - nie wyprzedzaj szefa w rozwoju. <stopka>Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :classic_cool:</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech mnie liho ;) Dobry wieczór :) ale czytania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milc
jedni w pracy inni nie :D Ina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo życie .. lubię swoja pracę,ale tęskno mi do czegoś innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tęskno mi do rzeczy ...tęskno mi za uczuciem ,za miłością ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwa zmieniasz stopki jak rękawiczki ;) będę późno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziś nieliho narobiłem. Pozdrawiam moje ulubienice i idę kitę odwalić, bo już mnie i kac zaczyna powoli dotyczyć, idę zbója przespać. Sztama strzała i buziaki. Ciao!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dnezka nikdo neni doma
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dnezka nikdo neni doma
12:53 [zgłoś do usunięcia] Ina. malwa zmieniasz stopki jak rękawiczki będę późno ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam liho :) :) :) malwa ja tam zmieniam rękawiczki często,mam ich sporo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to mam "szczęście "jak już ni chu chu.:O:( Jak sie uszczęśliwia inni też tracą:O:( Może jutro będę miał wiecej czasu:):P czyli dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; Nie mój temat ale zapytam cie o coś.Jest taki temat na cafe,ze nie zaszczyciłeś go swoją obecnością??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max mój nick nie od twojej Iny ;) wrzuciłam w google na dodatek ... MKS Ina Goleniów :D nie moje okolice ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×