Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Maliwna rabią teraz fajnąrzecz na scenie lubie takie covery i w ogole orhestre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto dzis komorki nei ma !!!!! problem w tym, ze wiele trupow tych komorek nei posiada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliwna no wiem ze ey! nei wiem skadmi sie to ky wzielo jest taka marka bielisny ale zeby mi sie to z kabaetem kojarzylko:? no ew kabaretki moga byc:classic_cool: na szzescie mam jeszcze inna klawiature w starym kompie:) ale piszez lapa , bo tak to bym nie mogla ego oglaac! ale dziadki czadu daja! szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w aktorze
Setunia pijana :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ten stan , to klawiatura powoduje te literowki:) a w jakim aktorze sie zakochalas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda nie?:( oo bis moze ale nam nie pokaza:( papapa do jutera:)) [zostalam uwiedziona przez dwoch starszych panow,,];)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrówko, kawą rozpieszczalną. Tylko pójdę zrobić, bo akurat kończę posysać herbatkę z miodem. Strzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być dół z wapnem, to może być i kawa z miodem. Ciekawe, co jeszcze z czymś może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, Malwina taki wampir to podobno ma kondycję że ho ho. ;) Tylko, żeby z ssaniem nie przesadzał :) Kubuś Puchatek mi się przypomina. To jakoś on powiedział chyba, ze w jedzeniu miodu najlepsza chwila jest tuż przed jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś lubiłem chleb z masłem polany miodem. A miał jeden mój wujek ule i czasem pojadłem świeżego miodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msza się zaczęła tutaj???
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×