Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Ina nie będzie tu sama :) o nie nie ... piszta co chceta i robita jak chceta,a jak będzie za gorąco to przejdzieta do działu poniżej :D ależ ja was lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina jak my się dobrze rozgrzejemy, to dział poniżej będzie dla nas zbyt umiarkowany. Poza tym, nie od dziś wiadomo, że facet to duże dziecko. Na szczęście są między nami kobiety, dzięki którym potrafimy wykrzesać z siebie tę odpowiednią dawkę męskości. Niech żyją sympatyczne rozmówki damsko męskie!!!! 🌼 🖐️🌼 🖐️ 🌼 🖐️ A teraz Franek Kimono idzie w kimono. Pa pa, płatki róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwa :) miałam właśnie wizytę niespodziewaną a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wem o czym piszesz:P ja tez ostatnia weszlam na sciezke czystosci i cnotliwego zycia:P ale ascetka nie zostalam jeszcze:P i oki co niestety musze ta sciezynka kroczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo pifka nie zabraniamy se i nei odmawiamy jutro przygotuj reszte listy na "p":D branoc Mala Malwa:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie :) nic na "p" 🌼🌼 pić pifko nie ...palic nie... i inne takie głupie rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przelotowo pijcie mleko będziecie hmmm :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum a gdzie tyś sie podziewała ????????? Pozdrawiam serdecznie :) malwę,liho,brum,Dop.steunię ,Max kogoś pominęłam ? taka kolejność po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brum wróciła z podróży
poślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siemka, zabrakło mnie na trochę i zaczęły się tematy na "p". :) Moje ulubione zresztą. Witam wszystkich i znowu muszę pożegnać, mam obowiązki, przez które jeszcze jakiś czas będę musiał bez Was wytrzymać. Nie na "p" te obowiązki, raczej na "z", idę się więc zdrzemnąć. Tylko zdrzemnąć , jakby co. 🌼 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×