Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasiaaaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość redneck
Ktoś rzucił pomysł roweru, moim zdaniem to bardzo dobry prezent dla faceta, bo aktywizuje go fizycznie :) Warto zajrzeć na dobrerower.pl, tam mają bardzo fajne rowery firmy Kross, może coś znajdziecie ciekawego na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka34
Dobry kosmetyk nie jest zły. Polecam te z http://pl.loccitane.com/men,36,2,3572,155895.htm Balsam do ciała, pięknie pachnie. Idealny na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu mężowi ostatnio kupiłam porządny zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thanksd
Mój też dostał zegarek, na walentynki. Ostatnio, z okazji imienin dostał butelkę dobrego wina, które kupiłam tutaj http://www.winoiprzyjaciele.pl/ ktoś mi polecił ten sklep, mają dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_83
Wszędzie czytam, że najlepszym prezentem dla męża są prezenty praktyczne a ja się z tym nie zgodzę i np. swojemu TŻ na poprzednią rocznicę wręczyłam mozaikę ze zdjęć (taki obraz zbudowany z setek małych zdjęć !) i baardzo mu się spodobało (a wiem kiedy blefuje :) ). Ja np. też nie zawsze lubię praktyczne prezenty, takie zwykle kupujemy sobie sami. Jeżeli ktoś chce zerknąć to podaję ich stronkę: http://www.mozaikowo.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik1
Fajnym prezentem jest koszulka piłkarska :-) Ja taką kupiłam chłopakowi na urodziny i był mega zadowolony. Na necie pełno stron, gdzie można je dostać. Moge polecić jedną stronę, z której kupowałam osobiście:) www. futbolwear.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kielce
Mój mąż będzie bohaterem w swoim domu :P Dostał ode mnie w zeszłym tygodniu wiertarkę Celma, ale to akurat był prezent na zamówienie - ja nie miałam pojęcia kto jest producentem dobrych wiertarek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym prezentem pod sloncem bedzie zrobienie mezowi loda w sexi stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takeczka
A moim zdaniem najbardziej cieszą praktyczne prezenty ;) Czyli takie które przydadzą się w codziennym użytkowaniu. Dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem będą ubrania i kosmetyki. Ja ostatnio widziałam takie świetne zestawy kosmetyków do golenia: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=0&k_podkat=0&sort=4 i zastanawiam się czy nie sprawić jednego swojemu mężowi ;) Picuś z niego trochę i lubi dbać o siebie tak więc wiem, że na pewno ucieszy się z takiej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIki_1981
Praktyczne prezenty, ale i gadżety. Jestem klientką menspace.pl i golenia w stylu retro tradycyjnegolenie.pl - moge polecic oba sklepy, bo jakość obsługi jest profesjonalna i szybko wysyłają. Jak mąż nie ma innego życzenia :D, to kupuję kosmetyki do golenia albo bajeranckie akcesoria. Dobrym pomysłem jest też dobre wino, skarpetki (one zawsze się przydają) albo osobiste upieczenie pysznego ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla swojego planuję zakup zegarka gdyż niszczy je niesamowicie szybko.... nie wiem co on z nimi robi (szczerze), pracuje w biurze, prac ciężkich nie wykonuje a ciągle mu się coś przeciera itd a podkreślę że zawsze ma timexy, casio a teraz zdecyduję się na atlantica... może ta mara da rade;D upatrzyłam sobie na takiej stronie www.eprezenty.pl koniecznie chciałam mu ten prezent zadedykować więc opcja grawerowania jest dla mnie idealna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherina_88
Kupowałam jakoś we wrześniu prezent swojemu, marzył o słuchawkach. Śmiało mogę polecić drewniane słuchawki Kruger&Matz. Mój mąż jest zadowolony, fajnie grają, wyraźnie, głośno:). Od siebie dodam że oryginalnie wyglądają - stylowo, elegancko i modnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej, ja mam traz ten problem, bo raz że święta, a dwa że ma urodziny w grudniu! Takżę zwykle orbię jakiś jeden wiekszy prezent. W tym roku pasło na tablet http://pccentre.pl/article/show/tablet-ibox-eos/id=18058 - ten ibox z zestawienia. Najtańszy a parametry ma niemal takie same - mam nadzieje, ze sie mu spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki i sweterki zdecydowanie odpadają. Żaden facet tego nie lubi. Kosmetyki to takie banalne i zazwyczaj oznaczają ze nie miałaś chęci/czasu znaleźć czegoś ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara39
U mnie obowiązuje zasada pożyteczne+zabawka. Zawsze się sprawdza. W tym roku nowa golarka do twarzy i ciała brauna z nowej serii. Do tego gra na konsolę, koniecznie coś z nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja80
Ja kupiłam swojemu mężowi globobar, nie jest wielki, mieści się na biurku, a oprócz tego może schować do niego małą buteleczkę :) A jaki zadowolony i zdziwiony był z takiego prezentu! Szkoda, że nie zrobiłam Jemu zdjęcia :) Ceny bywają różne, więc myślę, że każdego na taki prezent stać. Ja wzięłam ten ze strony meblonista.pl: http://www.meblonista.pl/pl/offer/oferta/barki-globobary/globobar-01.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani, która z Nas nie ma z tym problemów...Typowe prezenty dla facetów nie istnieją. Spędziłam pół dnia na necie i nic konkretnego nie znalazłam, jestem bardzo wybredna i niezdecydowana :) Jedyce co przykuło moją uwagę to prezent w formie gazety na okładce której widni zdjęcie mojego męża. Pomysł postanowiłam ubogacić dodatkiem śniadania do łóżka. (Mąż codziennie odwiedza kiosk i nabywa prasę, także tym razem by się zdziwił :)) Iluzje zaczerpnęłam stąd: http://www.gazetomania.pl/prezent-dla-meza;jsessionid=3C631148B5D3B13C0A32F6D1CB72A1C7#opening - zakładka/ Prezent dla męża. Co Wy na to moje Drogie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloacja
tamara39: mówisz o cruzerze? brat sobie ją zażyczył a ja nie zdążyłam jeszcze kupić.. jutro jade na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkacz
Może nóż - http://www.conrad.pl/N%C3%B3%C5%BC-sk%C5%82adany-Puma-Tec%2C-7310711..htm?websale8=conradπ=651899 Faceci lubią nosić przy sobie takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem w przypadku panów bardzo dobrze się sprawdzają jakieś gadżety elektroniczne. Ja swojemu ostatnio zafundowałam tablet i jest nim zachwycony. Postawiłam na jeden z modeli iboxa, nie był drogi, ale bardzo dobrze się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nóż - nie. Generalnie noży, scyzoryków nie daje się w prezencie. Istnieje taki przesąd, że jak dajesz komuś nóż, to prędzej, czy później to relacja zerwie się. Za nóż trzeba zapłacić - albo krwią (skaleczenie) albo symbolicznym pieniążkiem. Już lepiej podarować facetowi coś, co ma związek z jego zainteresowaniami. Może to być gra komputerowa, jeśli lubi gry, jakiś gadżet, albo wędka, jeśli lubi łowić. Niezłym pomysłem jest wykupienie przeżycia na prezent. Są różne strony www., oferujące takie przeżycia, tak jak: www.superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako uniwersalny prezent polecam dobry alkohol np. czerwone, wytrawne wina bądź luksusowe whiskey. Ciekawą ofertę mają na sklep-wina.pl. Już kilka razy robiłam tam zakupy i jestem zadowolona z jakości towaru i obsługi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunnna309
Ja się pytam swojego co chciałby dostać, ale w tym roku też mu dodatkowo kupiłam taką golarkę z trymerem. Jak sobie sam wybiera, to wiem, że będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźkapodziewiątej
hej, Goku a można kupować takie noże wysyłkowo bez żadnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×