Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasiaaaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość
moim zdaniem najbardziej trafionym prezentem bylby jakis naszyjnik z napisem kocham cie albo jakas wazna dla was data. Ja kupowalam na urodziny mojej chrzesnicy taki naszyjnik z dedykacja na artess.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zebrałam pieniądze ki kupiłam mezowi motocykl z www.ccw.com.pl/ wiedziałam, że sprawi mu to masę radości, nie myliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Twój mąż jest kibicem piłki nożnej to może koszulka ulubionego klubu piłkarskiego będzie dobrym prezentem,nie sądzisz? Zobacz na ExclusivSport.pl mają tam szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra żona12
Mój mąż się bardzo ucieszył gdy kupiłam mu profesjonalny regał magazynowy do jego warsztatu :) http://e-regaly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka77
Kup zegarek, to bardzo uniwersalny prezent, który zawsze się sprawdza. Zajrzyj na: http://www.mulierstore.com/ , może uda Ci się coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym interesuje się twój mąż? Jeżeli jest to elektronika to polecam kupić Dron,może dzięki temu odkryje swoje nowe hobby,a taniej znajdziesz je na Modele-Centrum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu kupiłam ostatnio nowy telefon. starsznie narzekal na swoj poprzedni wiec pomyslalam, ze skoro zblizaja sie jego urodziny to mu kupie nowy. wiedzialam jakie mniej wiecej mu sie podobaja i jakie ma oczekiwania i znalazlam jego wymarzonego htc one m7 na stronie sklepu OKEY GSM za fajna cene i z gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteście z warszawy to polecam spędzenie tego święta w restauracji Salto na ul wilczej. jedzenie miazga i ceny jak na taka jakość też przystępne. mój mąż jest smakoszem, zwlaszcza kuchni hiszpanskiej wiec bardzo mu to miejsce przypsowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiac temu jak zbizaly sie urodziny mojego narzeczonego i chcielismy gdzies pojechac w jakies miesjce w polsce gdzie jeszzce nie byliśmy. i padło na rzeszów! mieszkamy niedaleko (troche ponad 100km) ale nigdy tam nie byliśmy :) polecam to miasto, bo naprawde przechodzi swój renesans, a jesli chodzi o miejsce spania to zatrzymaliśmy się w hotelu Ferdynand na ul Grottgera w centrum miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaa29
No jak ja mam prezent dla męża to wybieram coś praktycznego, np http://piekuo.com/pl/16-sklep . Ostatnio mi się spodobały te z piekła i właśnei zamówiłam Wandala Miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prezencie dla taty ktoś podrzucił pomysł na alkomat. W przypadku męża też się to fajnie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej niż alkomat wolałabym podarować swojemu mężowi oryginalne perfumy,które będzie mógł wykorzystać na co dzień,teraz fajne promocje widziałam na PsikPsik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze coś bardziej oryginalnego i pikantnego? Np wybierz zestaw bielizny erotycznej i zobaczysz,że taki prezent niby dla samej siebie,będzie też strzałem w 10 jeżeli chodzi o upodobania Twojego faceta:) Ja często zamawiam ja na Frywolnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet póżniej,pomyśl teraz o sobie i zaszalej: www.styl-sklep24.sstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa2
Facet póżniej,pomyśl teraz o sobie i zaszalej: www.styl-sklep24.sstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aktówkę. Znalazłam przeurocze i fajne na Eobuwie. Na bank będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem niedawno od żony alkomat :D Przyznam, ze bardzo fajny pomysł, bo zawsze po imprezie szedłem na komisariat się badać czy moge prowadzić, a teraz mogę sam mierzyć. jak prezent dla męża to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu mężowi ostatnio na imieniny kupiłam taki zestaw http://alkapask.pl/zestawy-upominkowe.html pasek bardzo wysokiej jakości, od razu zapakowany w ozdobne pudełko, z naturalnej skóry i cena też była dla mnie odpowiednia więc polecam wszystkim, którzy mają problem z prezentami w szczególności dla mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e5e5
A może alkomat http://www.bron.pl/alkomaty ? Wbrew pozorom przydatny nie tylko dla kierowców zawodowych, ja mam i choć rzadko piję, to parę razy po jakiejś imprezie czy weselu, uratował mnie przed potencjalnym zatrzymaniem, bo choć czułem się trzeźwo, to wydmuchałem jakieś promile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×