Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarzyca

czy wy tez rozpoznaecie polakow na kilometr??

Polecane posty

Gość sarzyca

heheh wlasnie u mnie 99 % sie zgadza zawsze rozpoznam nawet nie musi buzi otwierac,jeden look i wiem polak/polka:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zukkkkkkkkkkkkkk
ja tak samo. czasami pomylka -ale to wtedy jest slowak czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli was tez da sie
na kilometr rozpoznac? :D A po czym tak rozpoznajecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli was tez da sie
provokejszyn j@k nic Czyli ciebie tez da sie rozpoznac po ubraniu, po twarzy i po blondzie na glowie? Po ubraniu czyli jak? Konkretnie! :D Po twarzy czyli jak? Konkretnie! :D Bzdury piszecie az trzeszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah so much
zastanowcie sie "pisaczki " w tym temacie ze inne narodowaosci wlasnie was tez rozpoznaja na kilometr NAPEWNO po waszym nieciekawym wygladzie : odrostach , platynowych badz zoltym bladzie , rozowych paznokciach , ciuchach z primarku,w ogole niemodnym bezgustownym stroju, reklamowce, i waszych wiecznie przygnebionych minach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze gdy ktos mi zadaje to pytanie 'where are you from', odpowiadam pytaniem 'guess'. Odkad mieszkam w UK, nikt nigdy nie zgadl, ze jestem z Polski. Zawsze mowia 'Finland, Sweden, Denmark, Norway', czasami nawet 'France' (????!!!!???!!). Nawet nie dawno poznana przeze mnie kolezanka Polka (inna kolezanka mnie jej przedstawila) powiedziala do mnie, ze nie wygladam na Polke. Na pytanie mojej drugiej kolezanki na kogo wygladam, tamta odpowiedziala 'na Szwedke'. A my w smiech. No bo to juz kazdy mowil. Wiec nie, nie kazdego mozna poznac po wygladzie czy ubraniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie zawsze idzie poznać, często się mylę ale generalnie jak widzę pannę z tlenionymi sianowatymi włosami to wiem że polka i to się zawsze sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo latwo jest rozpoznac Polaka, dziewczyny nosza mini kurteczki, przewaznie biale lub bezowe, wlosy malowane albo na kruczoczarne lub nieodzowne polskie pasemka, adidasy ( z londonsdale) jeansy i mala torebeczka, lub maly plecaczek (just do it- nike) panowie, wlosy obciete na bardzo krutko, plecak, jasne jeansy, biale adidasy z granatowymi wstawkami i zakreconymi czubami, jezeli sie ubieraja '' na wyjscie'' bezowa kurteczka z kolnierzem, b jasne jeansy, biale, lub jasno bezowe buty, w zimie obowiazkowo skorzana kurtka, prosta za dupe , lub ala rajdowiec;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze - polscy turyści w 99 % ciuchy "The north face" (ja się pytam dlaczego???) oraz generalnie są ubrani na buro - beżowo, dziewczyny małe torebeczki oraz wyrazista farba na włosach (blond/ czarne). W tym roku zauważyłam też, tylko wśród polaków, maniakalne wożenie ze sobą statywów do aparatów fotograficznych - ręce się im trzęsą czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljiuui
Rozpoznajesz tylko tych charakterystycznych Polakow, z nizszych warstw spolecznych ,ktorzy faktycznie sa nie do podrobienia. Nie masz jednak pojecia, ze mijasz dziennie dziesiatki Polakow, ktorych bierzesz za tubylcow, bo wtapiaja sie w tlum i sa normalni. (chociaz nie wiem czy to komplement, byc takim samym jak przecietny Brytyjczyk:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jedno pytanieeeeeeeeeeeeee
Ewelinka-popieram w 100% i jeszcze dodam siwy balejage u kobiet!!! Tak, nikt juz sie nie strzyze na czuba-tylko ''modni'' polacy. I ten nieodzowny plecak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jedno pytanieeeeeeeeeeeeee
Do Mayor of London-mnie w pracy czesto myla z Niemka lub Francuska ;) Nie wiem czy to komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljiuui
W tym roku zauważyłam też, tylko wśród polaków, maniakalne wożenie ze sobą statywów do aparatów fotograficznych - ręce się im trzęsą czy co? Wyobraz sobie, ze ludzie znajacy sie na fotografii i pragnacy miec piekne zdjecia. Polacy przyjezdzajacy do UK jako turysci sa 100 razy lepiej ubrani niz Polacy tu pracujacy jak i sami Brytole, ktorzy razem z Niemcami przoduja w totalnym bezgusciu i zadowalaniu sie byle gownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljiuui
lub Francuska to jest dopiero powod do wstydu, moze by tak za slownik chwycic? a porownaniu do Niemki to z pewnoscia nie komplement:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak sie sklada ze pracuje na lotnisku i obsluguje rownierz Polakow, takze spotykam wszystkie warstwy spoleczne:) jeszcze nie zdazylo mi sie nie pomylic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufcia
Bzdury klepiesz ewelinaka :D Wielgachne bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w sklepie superdrug i zawsze rozpoznam polakow . w JEDNEn dzien przyszly dwie laski i chialy kupic podklad nawet nie probujac testerow na oko jedna do drugij @ ten bedzie dobry dla mnie ? a druga ze bedzie a na to pierwsze : jak kurwa nie bedzie dobry kolor to CIe zapierdole lol myslslam ze padne ze smiechu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wyczoje.. na klmetr
widac sorki to widac.. tandene dzinsy adidaski plecaczki, ostre makijarze nawet w zwykly dzien jak idzie z psem:) dzieci wiesniacko po ubierane oatulone, tata z reklamowka mama na obcasach wysokich..no i fryzurki sa nie do przebicia, tata na 0 , mama balejaze ze spalonymi wlochami , i te solarniane dziwy sa najlepsze,, spalone na heban:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O magdalenoooo
Po twarzach poznaje Polaków chyba. Jesteśmy ladniejsi od większości tubylcow hehe. Nie jestem blond, farbuje się na czekoladowy brąz, obcinam jak Angielki na boba, mam silny yorkszerowski akcent- nie wiem skąd hehe. Anglicy myślą ze jestem Irisz. Za to w sklepie Słowak do mnie wyskoczył z tekstem"polaczka"! Poznał skubany. Ja ich tez poznaje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lop2999
do mayor of london jak mojego meza anglik tak zapytal a on odpowiedzial guess to ten "tak a gdzie to sie znajduje" godzina smiechu:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 'talent' do rozpoznawania naszych rodakow, Slowakow, Czechow i Litwinow:-P nie wiem jak , niekoniecznie po ubraniach. To po prostu widac. 4 lata mieszkalam w UK 95% odgadywalam prawidlowo. W pracy wchodzil mi ktos z rodakow do pokoju nawet buzi nie otworzyl a ja po Polsku od razu. Teraz mieszkam w texasie i 3 tyg temu pojechalam z mezem na konferencje, maz przedstawia mnie jednemu z profesorow gadka szmatka. Podchodzi jeden student ja patrze do niego i mysle 'Polak jak nic, no ale kurde jestesmy w USA do tego sympozium naukowe szanse maleja...najwyzej zrobie z siebie idiotke' No i zaczelam do chlopaka 'dobry wieczor' A on na mnie oczy, przerazenie rozglada sie na boki i cos tam pol po angielsku pol po polsku (nie byl chyba pewnien czy sobie z jego jaj zartow nie stroje). 2 zdaniapozniej pyta zdziwiony; skd wiedzialas ze ja jestem z Polski?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarzyca
wiec ja po czym rozpoznaje tzw ja by to okreslic 'sploszony'styl zachowania deozrientacja, specyficzny rodzaj dzinsow cos jak sprane dzwony,ortalionowa kurtka,wlosy zwiazane w kucyk,kolesie- adidasy skarptki i szorty, ciuchy z jak najwoieszymi logo firmy:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lop2999, no to swietnie! Ha ha ha!! :) Ja bylam wczoraj w parku i jadlam lunch. Podeszla jakas mloda Chinka, mowiac, ze robi ankiete i czy bym mogla odpowiedziec na kilka pytan. Odpowiedzialam, nastepnie padlo pytanie o 'nationality'. Odpowiedzialam, ze 'polish', na co ona w smiech i ze jak to sie pisze. Musialam jej to przeliterowac, a ona na to 'jaki to kraj', wiec ja na to, ze 'Poland', a ona w smiech i ze nie wie gdzie to jest. :o I sie pytala czy to w Europie. :o Kasza, widzisz, wypadki chodza po ludziach! :) Fajnie, ze spotkalas Polaka na sympozjum naukowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos mial racje, ze poznaje
sie te nizsze sfery. Balejaz,albo blond z odrostami, wlosy ogólnie zniszczone, solarka, b. mocny makijaż, b. obcisłe spodnie, tandetne błyszcace ciuchy, często papieros. Faceci łysi, podpakowani, kiwaja sie na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie bylem kojazony za polaka nawet i w moim krakowie :D zawsze wloch :) badz te cieple kraje.. ale to przez ciemna karnacje ,ciemne wlos,piwne oczy 187cm i dobra sylwetka bez piwnego brzuszka :P jak tu w LND wiele polakow prezentuje.. Co do ubioru nie ma co generalizowac bo polacy coraz lepiej sie ubieraja na tle brytyjczykow ale sa wyjatki. szybko sie asymiluja i ciezko poziej pozac.. Polke mozna poznac po urodzie :) wiele ladnych kobiet wyjechalo Z PL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn111111111
Ja pier... przeciez polacy wcale sie juz nie obcinaja na 0 !!! Owszem kiedys tak, ale teraz kazdy ma tefo panka, irokeza czy jak to tam- wygolone po bokach a po srodku na zel!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×