Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarzyca

czy wy tez rozpoznaecie polakow na kilometr??

Polecane posty

Gość pasencore
Zastanawia mnie, skad sie bierze ta potrzeba wysmiewania sie z rodakow. Oczywiscie smiejecie sie z Polakow, ale sami uwazacie sie te wyjatki, ktore potwierdzaja regule, ktore sie swietnie ubieraja, zachowuja i nikt nawet nie podejrzewa u nich krzty polskosci. Najlepsze jest to, ze piszecie o UK, gdzie mieszka chyba najwiecej brzydkich, nie majacych bladego pojecia o doborze stroju ludzi. Nigdzie indziej nie widzialam tylu oblesnych ludzi, w kompletnie niedopasowanych do figury ciuchach, byle tylko dopinaly sie na dupie. Nigdzie nie widzialam tylu oblesnie grubych kobiet, ktore bez zenady wywalaly na wierzch swoje cielsko i nie mialy przy tym zadnych kompleksow. Przy takich monstrach nawet kiczowata Polka wydaje mi szczytem elegancji... Zastanowcie sie co wam daje wysmiewanie sie z Polakow? Czujecie sie przez to lepsi? Wlasnie takich ludzi jak wy trzeba omijac z daleka na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciubabka
pasencore :-) alez oczywiscie, ze teraz czuja sie lepsze. Nie wiem czy czytalas ale naszych kafeteryjnych gwiazd nikt za Polki nie bierze natomiast uwazane sa za Francuzki, Dunki itd. Sama klasa i szyk ;-) A o ubostwie duchowym swiadczy dokladnie ten topik i uwagi tu zawarte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytałam i żal mi was
pasencore ma rację dowartościowujecie się przez obgadywanie innych ? wiele waszych opisów doskonale pasuje mi do anglików których widuje się na codzień w markecie czy autobusie lub po prostu na ulicy tego nie zauważacie ? p.s. co do statywów - wyobraźcie sobie że nie każdy robi podczas zwiedzania zdjęcia górek , budynków itp wyłącznie do niektórych fotografii statyw jest po prostu niezbędny ale co ja wam tu będę - nie znam się przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantka5555
ja nie mieszkam w Anglii ale w innym kraju i tez od razu rozpoznaje Polakow lub innych mieszkancow bloku wschodniego,wiekszosc jest ubrana w dresy,biale adidasy,krotkie wlosy,okragle glowy,zepsute zeby,jak ich widze w sklepie to sa przewaznie w ubraniach roboczych i kupuja zawsze najtanszy alkohol w duzych ilosciach,nie wspominajac jakie slownictwo uzywaja podczas zakupow,w sposob jaki sie poruszaja tez to widac ze nie sa z tego kraju,wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nie obchodzi jak kto chodzi ubrany i jak wyglada. Wolny kraj, co nie? Sie ciesze, ze tutaj moge zalozyc na siebie dres i trampki i isc do banku. W Polsce pewnie bylabym wysmiana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pasencore, przypuszczam
ze nie chodzi o potrzebe wysmiewania sie z rodakow ale o napietnowanie ich zachowania.Poznac Polakow naprawde mozna ,szczegolnie po slownictwie.Chalasliwi i wulgarni a to co sie slyszy trudno nazwac jezykiem polskim.Najbardziej przykre jest to ,ze dziewczyny zwracaja sie tak nie tylko do swoich chlopakow ale slyszalam rowniez teksty skierowane do wlasnych dzieci.Ku.....a,ch...e.buraki.je......e,jest uzywane zamiast przecinkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×