Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zareczona_juz

dj czy zespol na wesele?

Polecane posty

Gość zareczona_juz

Co polecacie? Przy czym ludzie sie lepiej bawia? Dodam, ze na naszym weselu bedzie wiekszosc mlodych ludzi i ze nie podobaja nam sie za bardzo te weselne gry i zabawy. Poza tym w gre wchodza tez koszty. chcemy zaprosic ok 50 osob, wiec sala bedzie nas kosztowala ok 10 000 zł. A z tego co wiem, zespol ok 4 tys zł plus po 200 zł za kazdego czlonka zespolu, wiec wychodzi ok 5 tys za zespol. Dj kosztowalby nas ok 1000 zł. No ale jezeli opinie sa takie, ze przy zespole jest duzo lepsza zabawa to zdecydowalibysmy sie na zespol. Jakie sa wasze obserwacje? Co lepsze? Dj czy zespol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona_juz
moze ktos z Was sie wypowie? Bardzo prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93849348
my mamy wesele na 60 osob i wzielismy dj, nienawidze wioskowych przygrywek i nieoryginalnych wykonan piosenek, a raczej marne szanse zeby dj cos spieprzyl. tez mialo nie byc u nas konkursow jednak beda takie fajne 3 i mysle ze to wystarczy, poza tym nasz dj prowadzi cale wesele jak zespol wiec nie ma problemu z wodzirejowaniem. Pozdrawiam i bierz DJa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam ostatnio na 2 weselach z Dj i zabawa byla bardzo udana. Lecial kazdy typ muzyki, byly konkursy, i co najwazniejsze nie bylo przerw godzinnych. Jak masz DJ-Wodzireja to nawet nie ma sie nad czym zastanawiac. tez biore takie 2w1:) a moje wesele bedzie na ok 80 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z djem to już nie ten klimat
Tylko zespół, ale dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85tka
Popieram tylko DJ! Wolę bawić się przy oryginalnych piosenkach niż przy zawodzeniu zespołu, bo tu nie masz gwarancji że wokalista nie będzie fałszował ;p A poza tym przy DJ'u można przeciez narzucić mu jaki typ muzyki ma być i już. No i to o czym wspominala koleżanka wyżej - nie ma przerw pomiędzy piosenkami. Tylko DJ. U mnie tak będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcv cffff
ja będę brać dj, bo zespoły są do kitu w większości, chyba że zagrałby u mnie jelonek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
My mieliśmy DJ-a i od początku zakładaliśmy, że będzie właśnie DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ ZECYDOWANIE
Za rok Biorę ślub..:) Wesele robimy na 150 osób. DJ juz mamy zamówionego. Płacimy 1600zł razem z porawinami. Prowadzi konkursy jest ich dwóch jeden śpiewa czasami i prowadzi zabawy a drugi puszcza muzykę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo mówić i doradzać
po jakich wy wiejskich weselach chodzicie,że macie takie doświadczenia ? ja tam an swoim weselu miałam zespół muzyczny- 5 osób wszyscy po akademii muzycznej a ludziom zapierało dech w piersiach jak słyszeli ich wykonania! piosenki po polsku, angielsku, włosku, francusku... żaden dj nie jest w stanie zastąpić czegoś takiego! oczywiście nei życzyłam sobie żadnych zabaw i oczepin i ich nie było, więc argumenty z wiejskimi orkiestrami nie są przekonujące a świadcza jedynie o guście młodej pary! pozdrawiam! ps. tylko zespół ale najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ ZECYDOWANIE
łatwo mówić i doradzać a ile zapłaciłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo mówić i doradzać
grania za żywo nic nie zastąpi, ale podkreślam pięknego drania a nie pana czesia z akordeonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo mówić i doradzać
5000 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo mówić i doradzać
ale autorka nie pytała co wychodzi taniej tylko lepiej- więc jesli ją stać polecam kapelę- ale taka właśnie z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo mówić i doradzać
grania nie drania :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggjjh
orkiestra i tylko orkiestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ile jest naprawde takich dobrych kapel w Polsce? nie za wiele. i szczerze to w zyciu nie wydam 5 tys. na zespol. wole dolozyc do dekoracji czy podrozy poslubnej. poza tym zdecydowanie wole piosenki w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zespół
Nie ma to jak zapłacić sporą kasę - bo 1000 czy 1600 złotych to jest spora kasa - jakiemuś gościowi za to tylko, że będzie wciskał co jakiś czas guzik Play i ze dwa razy w ciągu nocy ruszy tyłek z krzesła i poprowadzi jakąś zabawę. Ale ta świadomość jaka to ja jestem "cool" i " trendy" bo DJa mam - bezcenna nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didzejka2
Zdecydowanie DJ! wieksza pewnosc co bedzie grane i jak bedzie grane, brak przerw w graniu, mnie krecacych sie osob,mniejsze zamieszanie, mniejsze koszty !!,polecam! tylko DJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zespół
byłam, nie podobały mi się. Nie ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie zdecydowanie zespół. Tylko dobry zespół. Byłam na kilku weselach gdzie był Dj i było do niczego. Albo przesadzal z zabawami mającymi niby integrować gości, albo grał do niczego. I gadali stanowczo za dużo:( po co 2minutowe zapowiedzi każdej piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja odpowiem inaczej
Ja wolałabym DJa a sama mam zespól, niestety, ale musieliśmy sie dopasowac do gości, którzy jednak woląmuzykę "niepłytową". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był Dj bo nie było nas stać na zespół i nie żałuję, wszyscy świetnie się bawili i często mi mówią ze to najlepsze wesele na którym byli, a było dużo osób starszych - tak pół na pół z młodymi. Sama zrobiłam listę utworów które muszą być zagrane i takie które absolutnie nie (np nie było w ogóle disco polo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1765s
Zdecydowanie DJ! Tzn jak macie orkiestre super to nie namawiam na alternatywę ale byłam na weselu gdzie prowadzili je dj-e www.dj.rzeszow.pl i byłam zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×