Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Jak zachowuje się facet...

Polecane posty

gdy będąc w związku z kobietą nie planuje z nią dalszej przyszłości? Po czym to poznać?Jak myslicie?Jestem w mega rozterce i chciałabym wytropić,jakie plany ma na przyszłość i czy uwzględnia mnie...Napiszcie wasze sugestie:) Może panowie coś doradzą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna babka
gdy będąc w związku z kobietą nie planuje z nią dalszej przyszłości? - jak NIE planuje, to NIE jesteś dla niego najważniejsza. Nie mówi o waszej wspólnej przyszłości, nie robi planów, zachowuje sie jak niedojrzały gówniarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie idzie rozpoznac przez pewne słowa czy czyny...poprostu jest to ciąg zdarzen w których Ty czujesz sie na pierwszym planie, bo jeśli masz wątpliwości to coś jest jednak nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę z kafe
Też uważam, że jeśli wyczuwasz że coś jest nie tak to widocznie jest. Jesli facet mówi o przyszłości i umieszcza tam Ciebie, jeśli pyta o Twoje plany, próbuje połączyć ze swoimi-to coś planuje z Tobą...a jeśli milczy na temat przyszłości, albo mówi tylko o sobie, no to sprawa jasna...ale trudno tak określić to w jednym zdaniu, to się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszą Ci różne "mądre" rady ale tak naprawdę nie da się tego poznać... jeden będzie Cię zapewniał o gorącej miłości a za 2 dni kopnie a drugi - teoretycznie olewał, ale w środku kochał strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne-nie pojmuje:teoretycznie olewać,a w środku strasznie kochać...Takie coś istnieje??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba trzeba udawać,że się olewa?:o cały czas udawać...nie wyobrażam sobie,wykończyłabym się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę z kafe
Ja chyba rozumiem komiczne, są faceci skryci, zamknięci, którzy nie będą słodzić i gadać: mój skarbeńku zamieszkamy w małym białym domku i będziemy mieć 5tkę dzieci. Tym niemniej, nawet taki skryty facet coś tam wybąka na temat wspólnych planów na przyszłość, interesuje się Twoimi i chyba po tym to widać...jeszcze jedno mi przyszło do głowy: jak już teraz masę rzeczy robicie wspólnie, zacieśniacie związek, to pewnie planuje, że tak będzie też w przyszlości..generalnie-nie każdy sobie, ale życie razem, coraz bardziej razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie kogoś kocha to nie jest się w stanie olewać. Masz jakies sprzeczne poglady, albo i tez nigdy nie kochałeś:) Kochają cciągniesz do tej osoby jak muchy do...;) więc olewanie tu nie wchodzi:) nie ma takiej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
albo i tez nigdy nie kochałeś :D:D:D "ciagniesz do osoby jak do muchy" jesli nie wiesz co ze soba robic i chcesz sie do kogos przyczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
wniosek jest inny delette ze nie ma reguly i nie odetchniesz z ulga po wizycie na internetowym forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne-nie pojmuje:teoretycznie olewać,a w środku strasznie kochać...Takie coś istnieje?" po prostu człowiek nie jest wylewny, nie potrafi okazać tego co czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jaki problem
Z tym planowaniem to głupota, bo ja np mogę zaplanować bycie z autorką tematu taki plan mam na przyszłość, więc kiedy się do mnie wprowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholerka,a to jakaś nowość dla mnie:D:D:D.Bo ja miałam zawsze pecha i to do mnie chciano się wprowadzać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery-doradz coś z męskiego punktu widzenia,potrafisz przecież,proszę ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
zwroc sie do anieli, jedynie 5pln i bedziesz wiedziala wszystko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerych odpowiedzi,o ile mogę.Wiem,że to trudne dla ludzi,którzy nie wiedzą właściwie nic,ale liczę tylko na jakieś sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
czego się spodziewasz autorko? jakich odpowiedzi? autorka chce wiedziec czy odwiedzac salony slubne czy zerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawdziwaz-jesli lubisz jak ktoś traktuje cię tu jak powietrze...to winszuję:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szczerych odpowiedzi,o ile mogę.Wiem,że to trudne dla ludzi,którzy nie wiedzą właściwie nic,ale liczę tylko na jakieś sugestie" tzn, że chcesz się dowiedzieć byle czego, oby tylko dostać jakąś odpowiedź? trochę to bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
jesli lubisz jak ktoś traktuje cię tu jak powietrze...to winszuję twoja indukcja jest imponujaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×