Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisnia2010

Nie chce iść na wesele ale czy sie nie obrażą?

Polecane posty

we wrzesniu żeni sie moja kuznka -wnuczka siostry mojej babci, na co dzień nie utrzymujemy jakieś kntaktów, ale wiadomo jak sa wesela, chrzciny, pogrzeby to sie zaprasza. i własnie na to wesele zostala zaproszona moja rodzina, czyli moi rodzice oraz ja z mężem. nie mam ochoty isc na wesele, chce isc tylko na sam slub, ale moja mama lamentuje dlaczego dlaczego, że sie obraża. dodam że oni nie byli na nazym slubie chocicaz byli zaproszeni, ale to nie z ich winy. nie chce zeby teraz pomyslelei ze to taki odwet. na wesele nie mam jakos zwyczajnie ochoty, poza tym nie mam w co sie ubrac, a kasy na nowa kreacje brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz po prostu powiedziec
że przepraszasz ale macie trudną sytuację finansową i iść na sam ślub ale z drugiej strony na ślub też musisz się ładnie ubrać więc ja bym odłożyła coś do koperty, tyle na ile Was stać lub kupiła jakiś prezent i poszłabym na to wesele. Teraz na wesele nie musisz mieć drogiej kreacji, fryzurę i makijaż sama sobie w domu zrobisz. Ja byłam ostatnio na weselu i ludzie byli ładnie ubrani ale bez przesady, proste sukienki lub nawet eleganckie spodnie i koszula i dobrze się bawili. Zrobisz jak uważasz ale na pewno będzie im przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
kuzynka się ŻENI??... a myslałam ze to w Polsce poki co niemożliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na slub pojde w zwyklym starym zakicie i spodnicy jak na obrtone pracy mgr, wydajer mi sie ze ze na wesele to za skromnie, bo to nie bedzie skromne wesele tylko takie z pompa na ponad 100 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
Każdy am prawo odmówić- różnie się w życiu zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×