Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milady z Sewastopola

Corka meza chce mieszkac z nami a nie z matka!

Polecane posty

Gość Ars Neo
wyrazasz sie jakbys miala 19 lat (nie obrazajac 19 latek) dziecko jest chwilowo zafascynowane, mysle, ze jesli nawet sprobuje z wami to bedzie chciala wrocic do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz, a naszemu jakoś obca baba w domu nie przeszkadza podejrzewam, ze jakby było nas stać na większe mieszkanie, to i córka by chętnie była u nas ale oczywiście - mamuśki muszą pluć tu jadem na każdą "macoszkę", olej to, autorko, z głupolami sie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady z Sewastopola
jesli bedzie chciala., to dobrze.wazne zeby wiedziala ze moze i z nami mieszkac, ze tata jej nie odtraca bo ma nowa mala corke.chyba to jest najwazniejsze ze wszedzie jest chciana i moze wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady z Sewastopola
coz, wyrazam sie jak 19 latka, bo mam niewiele wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia a ty jeszcze ze swoim
pierdołą popatrz, popatrz, a tyle osób pisało na innym temacie, że już kolejnemu żonatemu pomagasz w rozwodzie ależ ci ludzie cię nie lubią i tak szkalują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło d... mi nawet nie wisi, co "ludzie" tu czy tam piszą jak ich na psychiatrę nei stać, to musza tutaj przynajmniej jakos zastępczo stosować terapię plucia jadem nie mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do określenia, jakie zastosowałaś... współczuję twojemu, musi się czuć wyróżniony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady z Sewastopola
dziekuje Ci Ewa za wsparcie i wszytskim ktorzy napisali cos KONSTRUKTYWNEGO. zegnam, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady może
spokojnie polubić Ewcię rocznikowo to już stara dupa i za nią chłop Milady się nie weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty piszecie
Ewa już się zapracowała rozwodząc żonatych w końcu ile można odwłokiem pracować teraz jest na zasłużonej rencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady z Sewastopola
jaka prowokacja???samo zycie.o nic juz spytac nie mozna? bez kitu to forum ocieka jadem.przeczytajcie sobie na onecie --"Polki najagresywniejsze na swiecie."cos w tym niestety jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty niby nie polka
z choinki się urwałaś? tak! ewa to też nie polka, o agresji :D czytaj, czytaj, może zaczniesz uzupełniać edukację, bo takie infantylne panienki to na długo starucha nie zatrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady z Sewastopola
HAHAHAHHA:d NO JA akurat jestem polpolka tylko:D jakiego niby starucha??30lat to juz starzec wg ciebie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady z Sewastopola
nie wiem czemu na mnie naskakujecie.Zwyczajnie poprosilam was o rade, jak przyjaciolki. Skoro nie chcecie pogawedzic i powiedziec mi cos madrego, to dzieki, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia ty się
produkujesz na topicu o wynajmowanym mieszkanku to ty biedulko wynajmujesz norę, o - to sorki, ty nie dziwka jesteś, ty charytatywnie żonatym duuupsko nadstawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na necie nikt nie jest
calkiem anonimowy. niektorzy chyba o tym zapominaja.za takie "uprzejmosci"wobec Ewy mozesz miec kolezanko sporo nieprzyjemnosci.A ja mam program, ktory pomoze mi ustalic twoje IP.Chcesz sie pzrekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oczywiście!
i Ewa założy mi sprawę w sadzie :D a ja sprawdzę Twoje, może akurat z pracy klikasz, to przy okazji wpadniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA pytanie z innej beczki
jakim modelem aparatu zrobilas tak zajebiste zdjecie temu PODGRZYBKOWI ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój, szkoda zachodu na takie coś, jak to powyżej a co do mieszkania... udzielam sie też na temacie o kredytach hipotecznych, remoncie mieszkania, urządzaniu go itd jakbys umiała powiązać te fakty, uwzględniając jeszcze chronologię, byłabys geniuszem chyba, jak na twoje mozliwości ale nie jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem do autorki...
żenada i nic więcej. dwudziestoletnie drugie żony chcą się dowartościować że są fajniejsze niż pierwsze żony bo dziecko męża chce z nią być a nie z mamusią. Ja powiem tak zajmij się kobieto wychowywaniem swojego dziecka i zostaw córkę męża jej matce. Chwalisz się że nie musisz pracować a matka tego dziecka ciągle w pracy. A jak myślisz dlaczego matka tej dziewczynki musi być ciągle w pracy ? Ano dlatego żebyś Ty mogła siedzieć w domku bo Twój mąż na Ciebie pracuje a ona musi sama zarabiać. Pewnie alimenty jaśnie tatuś płaci śmiechu warte bo drugiej żonie musi zapewnić siedzenie w domu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWA pytanie z innej beczki jakim modelem aparatu zrobilas tak zaj**iste zdjecie temu PODGRZYBKOWI ? a takim za 400 zł swego czasu... Nikon Coolpix L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady z Sewastopola
nie bede komentowac ostatniej wypowiedzi, bowiem smiesza mnie osoby nie znajace faktow i autorytatywnie wypowiadajace swoje sady ktore nijak maja sie do rzecszywistosci:)Nie bede niczego wyjasniac i tlumaczyc sie. Moj blad, ze odwiedzilam to forum.Na szczescie takie bledy latwo sie naprawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla kolumnaa2
Milady z Sewastopola nie decyzja jego i jego bylej zony a obecnej zony, ona jest jego zona na zawsze przed bogiem ty zas zwykla ruchawica cywilna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytytytytyttyy
karla - Brawo !!! trafilas w sedno sprawy, inaczej takiej kobiety jak autorka nazwac nie mozna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady z Sewastopola
hahaah ales trafila kula w plot:) akurat z nia mial tylko cywilny, my mamy konkordatowy:D:D:D:D: nie kazdy moze byc jasnowidzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla kolumnaa2
hahah jasne , a co innego masz napisac ze jestes wyslannica diabla co odciagnal meza od swojej zony? dzifffka tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie zal mi was
co wy ja znacie ze oceniacie? skad do kurwy nedzy wiesz pusta lalko z ktora mial slub ?a moze z zadna koscielnego nie mial bo ateista?normalnie zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha jestem ateista
i odszedlem od zony bo mnie walila po rogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×