Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość infa23

Dziewczyny ile wydajecie..?

Polecane posty

Gość infa23

na swoje potrzeby ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulowy chleb
a co znaczy swoje potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady z Sewastopola
staram sie jak najmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infa23
ogolnie mam na mysli kosmetyki ,fryzjer ,basen,kino,silownia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianka123
ja miesięcznie 3tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infa23
ja ok 200 zl czasami mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaka jest tygodniowka jak 200 funtow to 100 odkladam a 100 wydaje na oyster jedzenie lol puby ciuchy etc...jak mam wiecej bo wiecej godzin czy jakis bonus to wiecej wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze sudentką, więc miesięcznie wychodzi mi na zachcianki (kino, teatr, pub, książki, ciuchy, fryzjer, kosmetyczka, kosmetyki i milion innych pierdół :-)) jakieś 1000 - 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydatkowa
bardzo duzo:( ale miesiecznie okolo 800 e tzn w zimie bo w lecie o wiele wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infa23
to zazdroszcze wam ja meisiecznie zarabiam ok 100 euro teraz bede miala prace za 500 e i tez pewnie nadal nie bede w stanie wydac na to co mi potrzebne a to podstawy a mnie na to nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na swoje potrzeby to ostatnio staram wydawac się jak najmniej, bo oszczędzam na studia, w ostatnim tygodniu to 10 funtów tylko wydałam, na kosmetyki, no i z jakies 30 na pub i klub, nie jestem rozrzutna i do życia wiele mi nie potrzeba, czasami kino (przynajmniej 2 razy w miesiącu), i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wydaje bardzo malo na siebie, do kosmetyczki nie chodze, paznokcie obcinam krotko, do fryzjera chodze jedynie podciac wlosy jak mi odrosna, tak mniej wiecej co 2 miesiace. Przystopowalam z imprezowaniem, a ciuchow za duzo tez nie kupuje, bo nie cerpie zakupow i dopiero jak juz naprawde czegos mi potrzeba to kupuje. Jakims magicznym sposobem i tak ciagle musze oszczedzac, bo a to dokads jade, a to sie przeprowadzam, a to cos tam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze nie jestem kobieta :) choc na jeden dzien moglbym byc i bawil bym sie caly dzien swoimi duzymi piersiami i nie tylkoe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko naiwniacy korzystaja
jakies 50 funtow miesiecznie czyli zdecydowanie za malo. a w tym sa ciuchy i kosmetyki. na silownie nie chodze, do kosmetyczki tez nie. ale od tego roku planuje zmiane i zamierzam wydawac na siebie tak ze 150 funtow miesiecznie bo widze ze odstaje od kolezanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×