Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karorka

Porodówka w Gryficach

Polecane posty

Gość KobietkawCiąży
Można powiedzieć,że starania nic nam nie zajęły czasu bo jak tylko przestaliśmy uważac to zaszłam od razu, nie zażywałam żadnej antykoncepcji bo po tabletkach czułam się fatalnie a jesteśmy ze sobą sporo więc był wcześniej tylko stosunek przerywany gdyż wiedzieliśmy,że jak zajdę to ok-nie będzie problemu i tak się stało. Mieszkam w Rzęskowie więc koło samego szpitala a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz może ile kosztuje Usg 3D? Zastanawiam się czy zrobić sobie takie zdjęcie? Mój lekarz niestety nie ma takiego sprzętu i musiałabym przejść się np. do Drewniaka. Ale zupełnie nie wiem jakie to są kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
Można powiedzieć,że starania nic nam nie zajęły czasu bo jak tylko przestaliśmy uważac to zaszłam od razu, nie zażywałam żadnej antykoncepcji bo po tabletkach czułam się fatalnie a jesteśmy ze sobą sporo więc był wcześniej tylko stosunek przerywany gdyż wiedzieliśmy,że jak zajdę to ok-nie będzie problemu i tak się stało. Mieszkam w Rzęskowie więc koło samego szpitala a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz może ile kosztuje Usg 3D? Zastanawiam się czy zrobić sobie takie zdjęcie? Mój lekarz niestety nie ma takiego sprzętu i musiałabym przejść się np. do Drewniaka. Ale zupełnie nie wiem jakie to są kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
Można powiedzieć,że starania nic nam nie zajęły czasu bo jak tylko przestaliśmy uważac to zaszłam od razu, nie zażywałam żadnej antykoncepcji bo po tabletkach czułam się fatalnie a jesteśmy ze sobą sporo więc był wcześniej tylko stosunek przerywany gdyż wiedzieliśmy,że jak zajdę to ok-nie będzie problemu i tak się stało. Mieszkam w Rzęskowie więc koło samego szpitala a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz może ile kosztuje Usg 3D? Zastanawiam się czy zrobić sobie takie zdjęcie? Mój lekarz niestety nie ma takiego sprzętu i musiałabym przejść się np. do Drewniaka. Ale zupełnie nie wiem jakie to są kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
Można powiedzieć,że starania nic nam nie zajęły czasu bo jak tylko przestaliśmy uważac to zaszłam od razu, nie zażywałam żadnej antykoncepcji bo po tabletkach czułam się fatalnie a jesteśmy ze sobą sporo więc był wcześniej tylko stosunek przerywany gdyż wiedzieliśmy,że jak zajdę to ok-nie będzie problemu i tak się stało. Mieszkam w Rzęskowie więc koło samego szpitala a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
ooo a teraz ile wypowiedzi się wkleiło naraz...sorki za to...coś się kićka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Trzebiatowa ale pracuję w Rewalu. A wiesz może ile kosztuje Usg 3D? Zastanawiam się czy zrobić sobie takie zdjęcie? Mój lekarz niestety nie ma takiego sprzętu i musiałabym przejść się np. do Drewniaka. Ale zupełnie nie wiem jakie to są kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
jak widzisz coś sie psuje bo nasze wypowiedzi się wklejają po 100 razy...moja lekarka ma 3d i robiła mi już jako normalne też, chodzę do Aldony Nowak u nas w Gryficach, a do Drewniaka wybieram się na 4D bo 3D to mało, nie jest aż tak dokładne, poza tym moja dzidza ostatnio pokazała cudowne, urocze PLECY:))i to wszystko jak miałam 3d, takie żółciutkie były bo to obraz na żółto. A więc jesteś z Trzebiatowa- u mnie w pracy w Poolspie sporo osób jest twojego miasta-bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
Za te 3D moja bierze jak za normalne czyli 120 za wizytę, 60 wizyta i 60 usg.A Drewniak za 4D bierze ponoć 120 zł.Niedługo się do niego umówię bo moja kolezanka z pracy ma takie zdjęcia od niego i są cudowne!!widać całą buźkę, wszystko jak na dłoni!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to ja też chcę!!!!!!!!!!!!!!!!! Muszę się umówić. Coś mi świtało, że to może być koszt 300-400 pln i dlatego się wahałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
Mój skarb właśnie kopie:))huuuuraaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
Wiesz, co prawda to prawda,że moja koleżanka była jego stałą pacjentką i tyle płaciła za te 4D a ja jeszcze do niego nie dzwoniłam to nie wiem ile by wziął od kogoś kto nie chodzi do niego kompletnie. Dryndnę dziś jak znajdę numer bo teraz mam dylemat gdzie go posiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To który teraz tydzień ciąży u Ciebie? Ja dziś zaczęłam 26!!!!!!!!!!!! Masakra jak to leci, jeszcze niedawno fasolka była na monitorze a teraz człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak będziesz wiedziała coś na ten temat to daj znać. Bo byłaby lipa gdybym szykowała się na 120 pln a On zaśpiewa 400 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie że dzidzia kopie, moja poszła spać! To najfajniejsze uczucie chyba, nie? Wieczorem jak kładziemy się spać kładziemy pozytywkę na brzuch żeby Hania przyzwyczajała się do tego dźwięku! Podobno po urodzeniu dziecko poznaje już tą melodię. Najlepsze jest to, że zamiast po pozytywce iść spać to wtedy zaczyna dokazywać. A jak Twój brzuszek-duży już? Ja od początku ciąży przytyłam 6,5 kg i raczej ulokowało mi się to na udach i d.........:) Jak założę coś luźnego to nie widać, że w ogóle jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
Słuchaj,znalazłam na necie numer do niego, ma same wyśmienite opinie, dryndnę dziś, podaję też tobie jeśli chcesz:602 355 143. Wiesz co do mojej figury i brzucha to ja serio tak czekam przerażona od wizyty do wizyty bo ja nic prawie się nie zmieniłam, przytyłam niecałe 4 kg, jak ktoś nie wie,że jestem w ciąży to w ogóle nie czai:)dobrze mi z tym,ze nie jestem gruba ani nie pobrzydłam czy coś ale ciągle teksty od innych czy na pewno ze mną wszystko ok mnie strsują, a ostatnio dzidzia normalnie urosła, jest odpowiednia wielkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzidzia rozwija się dobrze to nie słuchaj głupich tekstów, że za mało przytyłaś i czy aby na pewno wszystko jest ok. Każda z nas jest inna: jedna ma szersze biodra i dzidzia ma dużo miejsca dlatego brzuch nie jest aż taki duży (tak jest u mnie) a inne są chudzinki i stąd brzuchy są większe. Nie ma na to reguły!!!!!!!!!! Ciąża to czas szczęścia a nie ciągłego zamartwiania się o dziecko!!!!!!!!!!!! Ciesz się tym!!!!!!!!! Pamiętaj, że Twoje zamartwianie może tylko dzidzi zaszkodzić. Zaufaj lekarzowi - jeśli dziecko rozwija się normalnie to nie wkręcaj sobie śrubek:) U mnie na badaniu prenatalnym (takim standardowym w 21 tyg.) wykryto, że mam dwunaczyniową pępowinę a powinna być trójnaczyniowa. Pojechałam do specjalisty od ultrasonografii do Szczecina po to aby potwierdzić diagnozę i oczywiście przebadać Hanię czy w związku z tym rozwija się normalnie. Przy takiej anomalii zdarzają się wady serca. Ja oczywiście do tego badania "chodziłam po ścianach", ryczałam w poduszkę i ogólnie załamana byłam. Zupełnie niepotrzebnie bo się okazało, że zdarza się to często i bardzo rzadko dochodzi do powikłań w postaci wad serca. Hania rozwija się b. dobrze, w Szczecinie nie mieli nic do zarzucenia i zluzowałam. Nie ma co włosów z głowy rwać:) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
Wspaniałe to co piszesz.Ja miałam znowu straszną schize jak w 12 tyg.robiła mi badanie na przeziernosć fałdu karkowego i ogólnie wychodziło jej ,ze 2 mm ale raz czy 2 razy wyszło,że 3...i w taki strach mnie wpędziła!!skończyło się na tym,ze nie pjechałam na genetyczne bo powiedziała,że jednak nie ma sensu,ze usg tak dokładnie nie jest w stanie pokazac.Przedmną teraz najważniejsze badanie, bedzie badała serduszko, mózg, jestem w 22 tygodniu, a zaraz 23 sie zacznie.Modlę się codziennie by dzidzia była zdrowa i stram się odpychać złe myśli ale taka już ze mnie panikara. A swoją drogą to współczuję strasznie-ja też bym umierała ze strachu zanim bym miała wyniki w tym Szczecinie- od zmysłów bym odchodziła- rozumiem cie.Super,że jednak jest ok!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
Dla chłopca mam tylko jedno, a dla dziewczynki pare ale zdecydujemy jak się dowiemy.Narazie pochodzimy do takich rzeczy na spokojnie, będzie na to czas jak płeć poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkawCiąży
A co robisz w Rewalu jeśli można zapytać?tzn. co to za praca jeśli nie jestem zbyt niedyskretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menuska
Hey dziewczyny ja jestem z Gryfic 3 lata temu rodziłam na porodówce u nas w szpitalu. Co do połoznej to nie miałam prywatnej bo była ze mna mama .Mimo ze w tym samym czasie trwały 3 porody to pielegniarki zachodziły do mnie co jakies 20 min tylko juz pod konic porodu ok godz 19 pani położnej spieszyło sie do domu i cos kreciła oczami ze tak wolno mi idzie ( co mnie bardzo wkurzyło- tzn jej głupie miny ) ale ogólnie były miłe :) Zalezy tez jaki lekarz ma dyzur ja miałam Kacalskiego - pomagał mi przy partych, i był naprawde bardzo miły ( a słyszałam o nim różne raczej nie miłe rzeczy) Ja miałam poród wywoływany bardzo bolesy ale wytrzymałam bez proszków - i nawet nie krzyczałam :) Jedyne co mi bardzo przeszkadzało to to ze nie mogłam wstawac jak po lewatywie mnie położyli to konic bite 9 godzin w pozycji na placach MASAKRA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rewalu pracuję na stałe i zajmuję się reklamą stron www w internecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj menuska!!!!! Dzięki za info!!!! A uczęszczałaś może do szkoły rodzenia? Chętnie poznałabym opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menuska
Napisałam sie tyle i mi nie wysłało :( a wiec od poczatku :) chodziłam do szkoły rodzenia na zajęcia teoretyczne kilka razy byłam na cwiczeniach ( oddechy cwiczyłam w domu :D )Pokazali na porodówkę, sale wyjasnili co do czego itd. było miło no i czas szybciej zleciał zapoznałam kilka kolezanek i poznałam personel . Przydało mi sie to oswoiłam sie z tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menuska
Ja od poczatku byłam nastwiona na zneczuleie zewątrzoponowe juz miałam lekarza umówionego a chyba 2 miesiace przed porodem albo i miesiac facet mi powiedzial ze on wyjeżdza nie mogłam nikogo zanlesc odmówiła mi kacalska bo powiedziała ze nie ma anestezjlogów i ona nie moze no i wkoncu nastawiłam sie ze bede rodziła bez niczego :) nie było tak strasznie ostatnai godz najgorsza no i szycie mnie bolało a niby miałam znieczulenie zapodane Najgorsze to było potem tzn karmienie piersi mnie strasznie bolały brodawki krwawiły masakra ale tak pare dni i sie wszytsko uregulowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie trochę zmartwiłaś tym anestezjologiem:( Ja też szykuję się na znieczulenie zewnątrzoponowe. Mój ginekolog polecił mi Kacalską. Nie wiedziałam, że tak po prostu może odmówić. Dostaje przecież za to kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×