Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polki to DNO

CHARAKTERYSYTKA POLEK

Polecane posty

Gość Przykromi
Nie jestem z Polakiem, jestem z Rosjaninem od 4 lat, jest moim 1szym i go bardzo mocno kocham, mimo ze wiekszosc Polakow uwaza wschodnich slowian za dzicz i gowno. Nie zamienilabym na zadnego Polaka, nie mowie, ze mam cos do moich rodakow, bo wielu z nich bardzo lubie i sie z nimi przyjaznie, jednak zauwazylam ze w stosunku do kobiet sa bardzo egoistyczni. Nie chce generalizowac, moze ja na takich trafialam, ale jedyny facet, ktory jest tak rozny od wszystkich mi znanych (czyli moj facet) jest wlasnie obcokrajowcem...ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż (śpioch) są u siebie i krzywdy nikomu nie robią. To że wymagają od swoich "ziomków", by nieco zadbali o siebie... i przez to byli najlepsi na świecie. :classic_cool: Ale jaki Polak słucha tam Polek, woli moczyć ryja w piwie i patrzeć jak drużyna narodowa dostaje co chwila w pierrdol. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrysiek
od 3lat szukam porzadnej polki chodze po dyskotekach wdusseldorfie iwidze tylko chlaja nie umia sie ladnie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNiktWasNiechceWpolsce
Autor watku nie jest zakompleksiony,niedouczony itd. Wbrew temu jak ostro pisze w swoim watku to jednak ma racje. Mieszkalem na zachodzie i wiem,ze tak jest. Wszystko co napisal autor zgadza sie z tym co widzialem i co dalo sie odczuc. Nikt z czarnych,ciapatych w oczy nie powie polce ze jest kurfa mimo ze wlasnie zaliczyla marynarza z czarnymi lub co raz wali sie z innym czarnym a ona sama uznaje to za normalnosc z tym ze ci czarni i inni normalnosci w tym niewidza. Kiedy Polacy wala jedna panienke to ona ma opinie puszczalskiej wiec i ta polka z UK tez ja ma z tym ze pietnuje swych rodakow a wywyzsza ciapatych i czarnych. Dla nich walenie sie z czarnymi,ciapatymi to podnoszenie swego ego i tlumienie swych zawszonych kompleksow. Nie rozumiem ich i traktuje jak kurfy,puszczalskie,ladacznice. Wychodzi w jakich warunkach byly chowane od dziecinstwa i jakimi metodami. Kazda szanujaca sie polka nigdy w zyciu by nie pomyslala ze mozna sie kroic dla powiedzmy prestizu w danej spolecznosci znajomych. Blizsi nam sa rosjanie niz czarni,ciapaci. Rozumiem kolezenstwo jak juz takie sa otwarte na pasozytnictwo ale nie rozumiem tej ich proznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jepiej już niech z murzynem jak ciapatym idą może chociaż ładne mulaty będą z tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
półki są wsydliwe mało się ****a/ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to najlepsze babki. Wiem, próbowałem, inne też są super ale nie mamy co narzekać. Jest dużo pieknych, zgrabnych i szupłych. To mozna stwierdzić odrazu.Do tego cholernie gorące i seksowne. Charakter wiadomo, wszystko zależy od sztuki, tu nie widać jak na dłoni ale chyba nie jest żle. Poprostu najlepsze są pozajmowane i stąd problemy maruderów i malkontentów. W podobnej sytuacji są nasze dziewczyny. Wracając do tematu, mi trafiały się cudowne kochanki i żona. Wiadomo mają swoje wymagania, trzeba się postarać. Do roboty panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze radzę ci się przejść do psychiatry bo widzę że autor nie ma szacunku do swojej matki , wyraża się pan do Polkach "Szmaty" itp. Niestety ale Panowie macie opinię złodziei , hipokrytów, meneli i gwałcicieli. Widzę że pan próbuje się dowartościować na takich forach , ponieważ pan miewa kompleksy na punkcie swojej akceptacji itp. A jak tak pan ma negatywne opinie o Polkach to proszę wyjechać i nie zaśmiecać internetu takimi postami bo to tylko szkoda czasu i energii. Radziłabym popracować nad swoim charakterem , bo pan ma skłonność do toksycznego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz bo mi nawet Ukrainiec powiedział ze Polki to gospodarne silne kobiety , autor nie ma powodzenia i psioczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polki za cholerę nie mają w sobie oryginalności . Wszystkie się nawzajem kopiują a nie to co np. Ukrainki które są oryginalnymi kobietami i atrakcyjnymi . Zgadasz do Polki to ma minę jak s*****cy kot a jak gadasz z Ukrainką to ona bardziej zaczyna ciągnąć rozmowę niż sam facet. Powie ci ,że ma pasję a Polka schlac się umie to nieprzytomności i powiedzieć ,że imprezuje i ewentualnie studiuje. W ogóle w Polsce bardziej zdemoralizowanymi grupami są polki - nie chce mnie się już pisać dlaczego ale jak ktoś ma wątpliwości to chętnie opiszę . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie Ukrainka mówiła ,że jesteście bardziej k***wskie niż wschodnie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie Ukrainka mówiła ,że jesteście bardziej k***wskie niż wschodnie kobiety i wi3edząć ze też jestes taka przyznałas jej rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polskie dziewczyny utraciły resztki normalności . Wystarczy na nie spojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Nie kumacie tego, ze chodzi o atrakcyjność genów. Czym bardziej inna rasa, tym lepiej, bo inne geny i szanse na zdrowe potomstwo. Nie kumacie tego kompletnie. Mowi wam to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×