Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Dobrze wiem poczytalam wczesniejsze wpisy i faktycznie dziwnie to moglo wygladac:) Ok wiec czekam bardzo bym chciala z wami pogadac , ale jak nie zgodza sie zrozumiem duzo zamieszania bylo . Ja nikogo nie wyzywalam i nie mam zamiaru bo wychodze z tego zalozenia ze forum jest po to by wyrazac swoje zdanie a nie obrazac kogos :) Wiec czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz cos wiedziec to napisz:) Ja ide teraz z coreczka na spacerek bo taka ladna pogoda ze szkoda by bylo z niej nie skorzystac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja pisze !!!! Ktos sie podemnie podszyl . Przeciez zalozylam sobie haslo co jest ... dziewczyny to nie ja pisalam ... Wogole juz tu nie bede nic pisac . Jak cos to Mama Natusi pisz na gg jak bede mogla z wami rozmawiac to zaloze sobie nowe konto ;( Co tu sa za ludzie tak czlowieka obrazaja i sie podszywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam sobie nick . Ktos od poczatku od kad do was przyszlam robi mi na zlosc na kazdym forum mnie wyzywa i moja coreczke ja nie wiem o co chodzi . Ok wychodze z mala :) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcghbjnkm,
Hehehe faktycznie. Jedna Magdalena ma literkę "I" w imieniu a nie "L". A teraz jeszcze doszła Madzia :D Rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"stelka, ale sama niedowiarku nie chcialas wczoraj mnie tutaj w dupie to mam,jak nie chcesz ze mna pisac to twuj problem nie lubie takich zadufanych w sobie dziewczyn co ty myslisz ze lepsza jestes ode mnie, no bo ja sadze ze gorsza raczej" TAK UWAŻAM ŻE JESTEM LEPSZA OD CIEBIE!!!!!!!!!!! JA PISZE OD 3 LAT POD TYM SAMYM NICKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!! A TY GÓWNIARO SPADAJ DO KSIĄŻEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I POPRACUJ NAD ORTOGRAFIĄ:p:p:p:p:p p A I TAK JESTEM W SOBIE ZADUFANA ŻE NIE WIDZĘ ŚWIATA POZA SWOJA OSOBĄ:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to wcale
TA DZIEWCZYNA SIĘ PODSZYWA prawdziwa magdalena ma w nazwie małą litere "l" a podszywaczka dużą literę "I" na pierwszy rzut oka wygląda tak samo, ale przyjrzyjcie się uważnie, to zobaczycie różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to wkleiłam posta żeby była jasne do której magdy piszę:P:P:P i czytajcie ze zrozumieniem posty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm to przykre ale
oj ktos wam koniecznie chce topik rozwalic .. ale latwo sie nie opedzicie od jednej i drugiej madzi ;( zgloscie sprawe do moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm to przykre ale
Boze co za idiotka ;/ ale jak mowicie ze jedna jest prawdziwa to wystarczy zablokowac nicka tej podszywaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny . Ja zmienilam sobie nick bo myslalam ze ta magdaiena91917 ukradla mi haslo :( nie dopatrzylam sie ze zamiast l ma i . Ja nie wiem dlaczego ona sie podemnie podszywala :( Wiec ja wczoraj z wami rozmawialam magda mama Nikolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede bradzo wdzieczna jak wezmiecie mnie na swoj prywatny topik bo tutaj to juz nie wiem czego mozna sie spodziewac ... :) Pozdrawiam Stelka27 - ja kochana nic do ciebie nie pisala wczoraj to ktos z tego podrobionego nicku mam nadzieje ze sie nie gniewasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede zwracac uwagi na to co ten ktos pisze ... to nie ma sensu . wiece kim jestem:) moj poprzedni nick to magdalena91917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na innych topikach ktos sie podszywa podemnie i wyzywa wszystkich jesli ktoras z was to spodkalo to bardzo przepraszam ale to nie ja magdalene91917 przez l ... eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyi nic z tego nie bede mogla z wami rozmawiac:( szkoda ... Bardzo chcialam ... ale trudno dziekuje Milego dnia wam zycze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok rozumiem :( Trudno dziewczyny ... fajnie sie z wami rozmawialo moze jeszcze kiedys sie spodkamy .. Pa narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka nie pytaj
tu dzidzia pisz do liwi na angioletto23@wp.pl,jestesmy gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×