Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość mamo razy 2
wiesz gdzie jestesmy-dolacz do nas!czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszystkie jestesmy :) i Martyna tez juz jest :) przyzwyczaisz sie,jest spokojnie,bez pomarańczy.poprostu na luzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (*)
Tak tu u Was wesoło i wogóle. Ja też mam, a raczej mialam takie malenstwo. Moja kochana córeczka byla z nami tylko 7tygodni... Dlatego miło poczytać o waszym szczęściu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANUFAKTURA STYLU zaprasza Mamy na cykl warsztatów Piękno w Twoich rękach. Każdy uczestnik otrzyma zestaw kosmetyków kolorowych Glazel o wartości 150 zł. Nie czekaj aż ktoś zajmie Twoje miejsce - zadzwoń. Ilość miejsc ograniczona od 6 do 8 osób. Kolejny termin 10.06.2011 r. warsztaty makijażu Glazel /podstawy makijażu/ -65% - 200 zł zamiast 570 zł za 6 godzin zajęć zakończonych certyfikatem z podstaw wizażu oraz zestaw kosmetyków Glazel /mascara, kredka do oczu, cień sypki, cień sypany, mini podkład, puder w perełkach, błyszczyk o wartości 150 zł/. Małe grupy. W razie potrzeby opieka nad dzieckiem w pokoju obok. Podaruj mamie, przyjacielowi, rodzinie wyjątkowe prezenty, wyjątkowe przeżycia w Stylu Beauty dla bliskich, przyjaciół, znajomych dla Ciebie, nawet - 75% - analiza kolorystyczna, stylizacja, makijaż, zakupy z wizażystką, lekcje makijażu, sesje zdjęciowe, zabiegi kosmetyczne i wiele, wiele innych. wejdź na www.manufaktura-stylu.pl i poluj na beauty rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×