Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Idealistkaa

Niezbyt udane życie erotyczne, jak to zmienić?

Polecane posty

Mam pewien problem. Jestem z moim chłopakiem już prawie rok. Jest nam dobrze razem, kochamy się, jesteśmy sobie wierni i wspieramy się. Jednakże istnieje pewien problem, przez który czuję się... niespełniona. Jeszcze nigdy nie kochałam się z moim chłopakiem, a bardzo bym tego chciała. Dodam, że on jest nieśmiały i wiele razy ''pisaliśmy'' do siebie o tym w sms-ach, ale on zawsze twierdził, że tego ''chyba chce'' ale się boi, boi się również wszelakich konsekwencji. Ponadto kiedyś powiedział, że ma moralne ''zachamowania'', np. religia. Pisałam mu, że to przecież nic złego, że to buduje związek. Kidyś nawet się o to pokłóciliśmy i mało brakowało a rozstalibyśmy się. Kolejny problem jest taki, że gdy się pieścimy, to zawsze kończymy wtedy, kiedy on już dojdzie. Szczerze mówiąc nigdy nie miałam orgazmu po naszym wspólnym pettingu. Trzecią sprawą jest moja duża chęć na seks oralny... Nie wiem jednak jak się do tego zabrać, nie chodzi mi tu o czynności jakie powinnam wtedy wykonać, tylko jak mu dać znać, że mam na to ochotę. Nie chcę wyjść na ''napaloną i nachalną''. Bardzo proszę o pomoc. Dodam, że oboje mamy po 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotousty
wspolczuje katola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritta21
zmien chlopaka na starszego i bez zachamowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritta21
to w takim razie zdeprawuj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
Na co to zeszło :P Żeby kobieta kłóciła się o seks. Ona chce a on nie. Aż nie mogę tego zrozumieć. Masz typowego katolika który dla wiary woli zachowywać się wstrzemięźliwie. A to oznacza że ty masz minimum jeszcze rok bez seksu. Nie że tego nie pochwalam bo młoda jesteś. Natomiast jeżeli chodzi o twojego faceta to minimalny wiek to 21 lat. Do tego mogą dojść jakieś dodatkowe komplikacje, pieniądze, mieszkanie, wolny termin. Może za 2-5 latek będzie ślub. To się jeszcze naczekasz. Wniosek kup sobie wibrator. Rozłóż nogi pobaw się wibratorem i zmień jego światopogląd lub czekaj. Jeżeli jest na co :D bo długość związków wśród nastolatków nie jest zbyt długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Zawsze możesz dokończyć sama, nie oglądając się na niego Myślę,że Wasz związek na dłuższą metę i tak nie przetrzyma próby czasu więc zastanów się nad rozstaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosatw go i znajdz sobi einnego bo bedzie cora zgorzej ja mam podobnie i wkurza mnie to na maksa ze moja kobieta mnie nie zaspokaja - tak poorstu nie da sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×