Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinowy sorbet

Które peelingi do ciała polecacie?

Polecane posty

Witam. Chciałabym żebyście podzieliły się ze mną uwagami na temat peelingów do ciała. Których używacie i jak Wam służą. Ja obecnie mamz firmy Farmona Tutti Frutti peeling cukrowy: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/25/35409.jpg Zapłaciłam za niego coś koło 18zł i nie narzekam. Interesują mnie też peelingi antycellulitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam tylko i wylacznie
peeling do ciała kawowy, dziala na cellulit i te sklepowe mogą się schować. Zaparzasz kawę, wypijasz ja lub nie i z fusy mieszasz z żelem pod prysznic i jedziesz :) Skóra po takim peelingu jest cudowna! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też polecam piling
kawowy, ja nie parzę tylko uzywam zmielonej kawy, do której dodaje czasem cynamon - ale cynamon co wrażlwsze skóry może podrażnić, bo mocno rozgrzewa, na celulit świetny ;) Sklepowych juz od lat nie uzywam. Do twarzy tez uzywam kawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też polecam piling
Tak, do ciała żel pod prysznic, a do twarzy żel do mycia twarzy, ewentualnie płyn do higieny gdy się okaże podczas kapieli że zapomniałam żelu do twarzy zabrac do wanny;) Ale to ostroznie z twarzą, ja ma cerę jedynie skłonną do zapychania przez inne kosmetyki, ale nie jest wrażliwa, stąd mogę na twarz spokojnie stosować, zwłaszcza że nie musze się bac że mnie zapcha coś. Tylko na twarz juz bez cynamonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Polecam peeling do ciała z firmy Lirene, jest w pomarańczowej tubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
kawowy bije na głowy wszystkie inne. Po zadnym innym moje ciałonie jest tak gładkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze na kafe...
Ja uzywam do twarzy peeling Nivea Beuty, jest bardzo dobry i delikatny. Do tego krem z tej samej serii i skóra jest gładka i promienna. Krem jest dość drogi ale często jest na promocji- 50% taniej.Mam problemy z cera, często sie błyszczy i w takim przypadku polecam maseczke z zielonej glinki, SUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Kawowy i tylko kawowy potwierdzam .Jedyny problem to sprzątanie po nim łazienki.Teraz latem robię go w ogrodzie i spłukuję wężem ogrodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowa..pestka
Sól drobnoziarnista (kubeczek na całe ciało) nakładana na mokre ciało z żelem pod prysznic - najtańsze, najskuteczniejsze, najczystsze (raz się pokusilam o piling kawowy - zdecydowanie za dużo czyszczenia wanny i okolic po nim, sól nie zostawia śladów i się zwyczajnie rozpuszcza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocikapju
własnie chcialm napisać najlepszy peeling z kawy z żelem pod prysznic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cielecka
To może odświeżę troche wątek :D Mi przypadł do gustu peeling z http://www.le-petit-marseillais.pl/ z brązowym cukrem. Naturalne składniki no i zapach na plus :) Fajnie ściera martwy naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przypadl do gustu nowy peeling bielendy, arbuzowy z vegan friendly. Ma obledny zapach, ktory az mega orzezwia. A samo dzialanie jest bardzo fajne, skora po nim jest jedrna, gladka i przemilutka w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
THALASSO PEELING DO CIAŁA od HB i powinno być w porządku. Tylko musicie systematycznie tego używać. Nie codziennie, ale co kilka dni i wtedy duża zmiana jest naprawdę realna. Do fajnego efektu żadnych cudów nie potrzebujecie, najważniejsza systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagnaas
Dziewczyny a próbowałyście może tej Soli do ciała Kryształy Morza Martwego https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Sol-do-ciala-%E2%80%9EKrysztaly-Morza-Martwego-330g/247#comment77 koleżanka podarowała mi ją w prezencie i jest mega fajna. Świetnie peelinguje , moja skóra stała się taka delikatna i wygładzona. Warto wypróbować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big this grace
Ja polecam każdy peeling ze sklepu Starej Mydlarni :) Bardzo dobra jakość i przynoszą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam po prostu peeling Thalasso od HB. Powinien dać wam sensowną różnicę, normalność, ciało sobie odmienicie. Ale oczywiście to wszystko wymaga zdrowego podejścia. Sama doskonale wiem, ile się napracowałam nad swoją cerę. Peeling stosowany regularnie daje naprawdę dużą zmianę na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wszystkie peelingi można wykonywać przez cały rok? Chciałam się teraz na jakiś wybrać, ale nie wiem, czy to jest dobry pomysł ze względu na zbliżające się lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra51515
Oczywiście, że są takie peelingi...! W końcu latem nawet powinno się je stosować, ze względu na zwiększone wydzielanie sebum, które powoduje zwiększone ilości zanieczyszczeń na naszej skórze. Chyba najpopularniejsze zabiegi letnie to te z kwasem mlekowym i ferulowym. Dobrze jest iść do dobrego gabinetu medycyny estetycznej, bo tam dobiorą w 100% bezpieczny peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciała najlepsze są fusy z kawy :) Do twarzy polecam peeling własnej roboty kwasem jabłkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Miałam tylko jakis z Joanny, ale najlepsze są wg mnie szorstkie rekawice lub myjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×