Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy wypada

czy wypada isc w czarnej sukience na wesele?

Polecane posty

Gość gość
zalezy jak dobierze sie dodatki i fryzure. (bo np zwykle czarne buty i czarna torebka to stroj raczej na co dzien). wystarczy dodac parę wieczorowych akcentow, zalozyc eleganckie buty wieczorowe, widoczną bizuterię, oraz dobrac torebkę - takie jak ta odmienia charakter zwyklej prostej ciemnej sukienki : http://www.olx.pl/oferta/torebka-wizytowa-kopertowka-slub-wesele-brylanty-cyrkonie-CID87-IDljLvS.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita6
Nie rozumiem tego. Sama wiesz, że panna młoda w przeszłości źle zareagowała / skomentowała czyjąś czarną kreację na innym weselu i wiesz jaki jest jej stosunek do czarnych sukienek na ślubie i celowo kupiłaś sobie właśnie taką?? Jakkolwiek głupie / mądre / tradycyjne nie byłoby podejście panny młodej to jest JEJ dzień!!! Teraz wykręcasz się, że nie masz kasy na inną. Podejście, że to JA, JA i JA jestem najważniejsza i MOJE samopoczucie na pierwszym miejscu jest bardzo typowe dla dzisiejszych czasów. No jasne, idź tak, żeby Tobie było dobrze, chcesz iść w czarnej wiedząc to co wiesz to idź w czarnej, tylko nie szukaj usprawiedliwiania albo pocieszenia w komentarzach na kafeterii ;) ps. wiem, że jest 2018 rok i temat stary i nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka Kalas

A dlaczego nie ja byłam u siostry w tej sprytek.zgora.pl i nie skromnie powiem bardzo dobrze wyglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdzieWesele.pl

Czemu nie. Elegancka zgrabna i nie ma problemu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×