Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamanabuo

moj facet maniak sportowy-juz mam dosyc!!!

Polecane posty

Gość zalamanabuo

problem jest taki ze moj facet spedza wiecej czasu na trenigach niz ze mna,ok ja rozumiem ze musi pocwiczyc bo sam udziela treninngow dla innych,dostaje za to kase ale kuzwa jak mamy miec dzien wolny dla siebie to do konca nie jestem pewna czy spedzimy ten caly dzien razem,bo byc moze on dostanie wiadomosc od jakiegos innego gracza i oczywiscie wtedy on poleci jak na skrzydlach do klubu zeby sobie pograc,juz chuj mnie strzela,trzeci tydzien juz idzie jak go wogole nie widuje,wczoraj wrocil z zawodow o 1.30 w nocy(musi dojezdzac)dzisiaj rano juz go nie bylo,siedze caly dzien sama,nie wiem o ktorej wroci,byc moze w nocy jak juz bede spala lub bede szla spac,nie tak sobie wyobrazalam nasz zwiazek,co z tego ze w inne dni spedzi ze mna godzine lub dwie a reszte dnia i wieczoru siedzi w klubie i gra lub cwiczy innych,rozmawialam z nim to oczywiscie ma odpowiedz taka ze powinnam go zrozumiec ze ten sport to jego zycie ze on chce byc ze mna i grac,ja mu nie zabraniam ale juz mam dosyc bycia w zwiazku i czuc sie samotna,nic do niego nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×