Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupuje mikser

Mikser z misą czy bez?

Polecane posty

Gość kupuje mikser

Doradżcie mi bo chce kupić mikser ale nigdy nie mialam i nie wiem jakie lepsze. Ten z misą zajmuje dużo więcej miejsca dlatego wolałabym bez misy, ale z kolei z misą jest może lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam starego Zelmera, ale jak mi padnie, to kupię z misą po co mam robić za stojak i tracic czas w kuchni, skoro może to za mnie maszyna zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje mikser
a czemu żałujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiiiiiiiiimmmmmm
Tylko z misa, nie musisz stac i trzymac miksera, w tym czasie mozesz zrobic cos innego, ja mam kitchenAid artisana, drogi ale solidnie i ladnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje mikser
ale mam małą kuchnię, a cieżki jest ten z misą? przypomina mi malakser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyglądałam siew sklepie - taki mikser jest odczepiany ze stojaka i wygląda/waży, jak każdy inny jak ci ta misa ze stojakiem nie będzie pasować, to zawsze możesz ją schowac, ale myślę, ż ejest to duże ułatwienie (chociaż ja nauczyłam sie tak opierać mikres o to wysokie naczynie z kompletu, że, czujnie, bo czujnie, ale trzyma się sam na krawędzi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Kupiłam z misą i niestety nie używam jej. Schowana jest i nawet nie pamiętam gdzie. Jak dla mnie zbyt wolno w niej się miksuje ciasta gęstsze i niezbyt dokladnie miesza i o wiele dłużej niż bez misy, co ma znaczenie dla silniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale misa tak dużo miejsca nie zajmuje - jak wpakujesz do niej te wszystkie nasadki, to przynajmniej masz jakoś zorganizowany cały bałagan. poza tym misa to przede wszystkim wygoda - zostawiasz robota włączonego a sama zajmujesz się czymś innym. ja bym się nie zastanawiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie ups
Jak za dużo sypkiego wsadzisz w misę to będzie gęste czy masz mikser z misą czy nie, co za bzdury piszesz. Silnik tak samo odcierpi jak będziesz mikser trzymała w ręce, logiczne, no nie? Z misą. Wygoda. Nawet rzekłabym, że z tą metalową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wygodę, to dla mnie praktyczniejszy jest zwykły mikser ręczny. Ale to zależy do czego. Jeśli się zastanawiasz nad materiałem misy, to lepsza jest metalowa, wiadomo. W medialux.pl można dostać w dobrej cenie każdy rodzaj miksera. Duży wybór tam jest. Ja się trzymam ręcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy z misa Zelmera jestem z niego zadowolona bo duzo pieke ciast i wogole w kuchni sie przydaje. jeden mankament jesli masz malo produktow w misie i robot jest na stelazu to nie siega do dna :( i wtedy trzeba recznie ale pozatym to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Czy pani, czy pan, nie trudno sie domyśleć, choćby po formie użytego czasownika .....jak widać ciebie to przerasta. A co do mojego komentarza, to nadal uważam, że mam rację i nie wcinaj się tam, gdzie nie trzeba. Dla ciebie logiczne, to chyba .... brak logiki .... silnik na pewno ulega przesileniu, jesli mikser miesza wolno a prowadnica nadaje kierunek ciągle po tym samym torze ruchu. Niestety ręczne mieszanie nie ma sobie równych. Ciasto upiekłam nie jedno i nie potrzebuję od ciebie instruktażu. Twoje zdanie odnośnie posiadania i przydatności miski jest mi zupełnie obojętne. Jak wstałaś lewą nogą, to czep się kogoś w pobliżu, a ode mnie się odwal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie ups
ktoś tu wstał lewą nogą i to na pewno nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Przykro mi, choć... nie tak bardzo. Ale to ty zaczęłaś tę słowną przepychankę. Ja nie zaczynam nigdy i mało kiedy zniżam sie do tego poziomu. Jednak tutaj nie dałam nikomu żadnych powodów do krytyki, na jaką ty sobie pozwalasz. Stąd mój wpis! Czasem dobrze komuś utrzeć nosa! Mam prawo wyrazić swoją opinię na tamat przydatności miski do miksera, czy to się tobie podoba, czy nie. Jednak nie zamierzam wciągać się w prostackie teksty, więc nie wysilaj się, ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie ups
Każdy ma prawo do wyrażania tutaj swojej opinii i zdania w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Wyrażanie opini na TEMAT, a krytykowanie opini kogoś, kto ma takie samo prawo do niej, tylko akurat niezgodną z twoją, to dwie różne sprawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Ewcia, ok, masz rację, przyznaje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mamy zawsze byl bez misy..ale gdy odchodzilamz domu,to dostalam od rodzicow z misa-to naprawde super sprawa..mozesz najpierw majac wolne rece wszystko wrzucic do srodka,a potem sciagnac go z tej kontrukcji i ladnie wymieszac boki,bo troche zaniedbuje.nawet nie myslalam,ze to taka wygoda!polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje mikser
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEZAROWKAA25
kupiłam z misą i raz użyłam - jak mam bawić sie w zakładanie tej misy itd a potem odpinać bo nieoszukujmy się ale w niej ubija się w 1 kierunku i po 1 kole - a boki sa nieubite - no i nie sięga dna więc i tak musiałam wyjmować znow sam mikser i dooubijać - szybciej mi poprostu samym mikserem - ale może kupiłam za tani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie szukam czegoś, bo będę przez kilka najbliższych miesięcy przygotowywać koktajle z mleka, odżywki i owoców, i zastanawiam się czy lepszy byłby blender czy mikser - ale chyba jednak wybiorę coś takiego http://tnij.org/iau2 , bo w sumie wrzucę wszystko do środka, wcisnę guzik i zrobione, co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w budowlance
mam zelmera z misą i nie wyobrazam sobie robic ciasta trzymajac go przez 30 min, poza tym mam blender brauna z trzepaczka, pojemnikiem do kruszenia lodu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam z misą zelmera, wcześniej miałam bez misy i powiem szczerze, że z misą jest znacznie wygodniej :-) Zawsze możesz trzymać go w ręce, nie ma problemów :D ale to, że zajmuje więcej miejsca nie powinno decydować moim zdaniem. Możesz zajrzeć na stronę electro.pl - jest spory wybór mikserów - coś sobie znajdziesz. Pomyśl nad tym z misą - znacznie wygodniejsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Miałam taki z misą i odczepianym mikserem i nie byłam zadowolona. W misce mieszało się tak,że boki zostawały nie ruszone. Od kiedy mam Kitchen aid/to było moje marzenie/ wiem co to jest mikser z misą. Miesza dokładnie boki też bo działa na zasadzie ruchu nadgarstka, jest bardzo ciężki/13 kg/więc można w nim mieszać ciasta drożdżowe, na pizzę, na makaron.Często miałam przepisy typu przesianą mąkę dodawać porcjami do utartego masła i w jednej ręce trzymałam mikser drugą wsypywałam i do miski i obok niej było to bardzo kłopotliwe, teraz mam wygodę. Jest drogi ale warto mieć takie cudo. A zwykły mikser reż mam bo czasami muszę ubić np. 1 szkl. śmietany to jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mikser, o którym wspominasz jest świetny. Po pierwsze jest piękny sam w sobie. Po drugie z tego co piszesz - bardzo łatwy w obsłudze. Wiem jednak, że cena jest dość wysoka. Co do zwykłych ekspresów, to jedtem mimo wszystko zwolenniczką tych z misą. Są zwyczajnie wygodniejsze w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikser z misą ma swoje wady i zalety, podobnie z resztą jak ten bez - moja mama na przykład miała dotąd zwykły mikser - i nie narzekała na niego specjalnie - teraz ma z misą - i nie może się jeszcze do tego przyzwyczaić. Wygodniej jest tej po prostu jej nie używać ;) Ale mikser, który ma w kuchni jest bardzo ładny sam w sobie i przynajmniej nikomu nie wadzi :) Na medialux.pl - też są podobne miksery z tego co widzę - generalnie: sprawa przyzwyczajenia - czy stosować z czy bez miski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×