Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thetwotowers

Oferuje prace wzamian za usługe - LUBLIN

Polecane posty

Gość thetwotowers

Witam Oferuje prace w duzej firmie na stanowisku asystentki. Duze zarobki , mozliwość rozwoju jak i podwyżki. W zamian oczekuje usługi seksualnej. Możliwosc zakwaterowania. Wiecej informacji tylko i wyłacznie pod adresem: thetwotowers@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoscileka
hahaha a jaka to ma byc usługA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetwotowers
Jak wspomniałem wyzej... Osoby zainteresowane kieruje TYLKO I WYLACZNIE pod adres email thetwotowers@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. r11; Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) Art. 199. 1. Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 2) Pobieranie opłaty za pośrednictwo pracy jest w Polsce nielegalne, poza pewnymi szczególnymi przypadkami, do których ten nie należy. 3) Wystarczy wklepać Twój adres do przeglądarki, żeby znaleźć ogłoszenia podobnej treści sprzed pół roku, a pewnie i starsze, gdyby głębiej pogrzebać. Myślę, że to tylko kwestia czasu, kiedy ktoś się tym zainteresuje, bo mi to wygląda na stręczycielstwo, albo coś gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetwotowers
zajmuję się handlem ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×