Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fryyyZzz

jaka prostownica najlepsza?

Polecane posty

Gość fryyyZzz

Chciałam kupić prostownicę do 150 zł.,ale nie mam pojęcia na co zwracać uwagę,jakiej firmy itd.Wszystkie są teraz ceramiczne ,ale i turmalinowe i jonizujące,czy coś takiego.A może macie jakąś z której jesteście zadowolone ,napiszcie jaki model;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Szanowna Pani, pozwolę sobie zacząć od wytłumaczenia na czym polegają wymienione funkcje. System jonizujący łączy się bezpośrednio z rodzajem płyt prostownicy. Te lepszej jakości: ceramiczno-turmalinowe, wytwarzają naturalną jonizację. Emitują jony ujemne, które neutralizują jony dodatnie w naszych włosach dzięki czemu nie elektryzują się. System jonizacji dodatkowo rozbija krople wody na mniejsze co ułatwia zachowanie wilgoci we włosach chroniąc je przed niszczeniem. Z ciekawych funkcji, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru prostownicy to: - system EHD: równomiernie rozkłada ciepło na płytkach - system Sonic poprzez drgania równomiernie rozkłada włosy na płytkach - regulacja temperatury - wyświetlacz LCD, dzięki któremu kontrola temperatury jest dużo łatwiejsza. Ze swojej strony chciałabym polecić prostownicę Philips SalonStraight Pro (HP4669). Jest ona wyposażona w płytki ceramiczno-turmalinowe, system EHD, regulację temperatury i wyświetlacz LCD. Do maksymalnej temperatury - 215 stopni C., nagrzewa się w 30 sek. Czy ma Pani jakieś dodatkowe pytania? Chętnie pomogę w doborze odpowiedniego sprzętu i odpowiem na każde pytanie. -------------------- Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze prostownice to sa takie, które nie są znane szerszemu klientowi bo są sprzedawane w sklepach fryzjerskich , jedną z najlepszych firm jest Sculp która produkuje wysokiej klasy prostownice i suszarki, można je dostać w sklepie kalamis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytampytampytam
A ja kilka dni temu dostałam kupioną na allegro Remington pearl i od pierwszego użycia jestem zachwycona. Zapłaciłam 188 złotych z dostawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby prostownica miała jonizację. Dzięki temu włosy nie będą takie zniszczone. Jeżeli chodzi o konkretny model w tym przedziale cenowym, to mogę polecić ten: http://www.magicznaplaneta.pl/philips-urz-do-stylizacji-philips-hp-8342-00,id-22993 Ma też sporo przydatnych funkcji i zapewniam Cię, że będzie Ci służyć przez parę ładnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam rekongtona już kilka lat i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mavusia
Najczęściej cena idzie w parze z jakością dlatego polecam Wam zajrzeć na stronę https://www.finefactory.pl/ zaopatrują salony fryzjerskie w sprzęt więc to co mają w ofercie jest naprawdę dobrej jakości. Z resztą jestem zdania, że lepiej zapłacić parę groszy więcej za coś porządnego niż zaoszczędzić i po miesiącu wydawać nna nową prostownice zgodzicie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia612
Fakt cena przeważnie idzie w parze z jakością. Na finefactory w sumie nigdy jeszcze nie kupowałam, także dużo na ten temat nie mogę powiedzieć. Ale z tego co czytałam to opinie mają całkiem całkiem także jakość na pewno też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemde

Proszę tutaj - pro-sprzet.pl/prostownica-fox-samba.html Nie jest to duża kasa, jak na prostownicę, a swoje zadanie powinna zdecydowanie spełnić. Poza tym kwestia jeszcze taka, jakie macie oczekiwania, ile możecie na to wydać. Generalnie z dopasowaniem rozwiązań problemów mieć nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokki

Odkąd mam prostownicę dla delikatnych włosów od babyliss, to chyba jest seria sensitive, jak dobrze pamiętam, to nie chcę mieć żadnej innej. włosy są za razem wyprostowane i delikatne w dotyku, więc nie robi się taka sucha struktura. no i te czarne płytki rzeczywiście są bardzo gładkie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka

ja niedawno zobaczyłam nowość od teesa - prostownica 2w1, można nią też zakręcić włosy 🙂 mam nadzieje, że mikołaj mi przyniesie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irydora

mam prostownicę od babyliss i jest super, szybko prostuje włosy, nie szarpie, mam porównanie z tym co wcześniej używałam i tamto to była masakra. Uzywam jej 2-3 razy w tygodniu i włosy nie są przesuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem szcześliwą posiadaczką prostownicy babyliss bronze shimmer, prostownica jest elegancka, szybko się nagrzewa a gładkie włosy mam po jednym przeciągnięciu po włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×