Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość just_a_litle_girl

zerwał kontakt bez słowa wytłumaczenia.....

Polecane posty

Gość just_a_litle_girl

siema wszystkim ;) chciałam się podzielić pewnym problemem który mnie po prostu wybił z rytmu życiowego ;o zawsze miałam wszystko gdzieś nie przejmowałam się niepowodzeniami... a tu nagle ... jeden chłopak zawalił mi świat :|.. a mianowicie.... miesiąc temu spotkałam się z chłopakiem , było naprawdę ok zależało mu o wiele bardziej niż mi, ciągle chciał się spotykać,dzwonił , pisał nie dawał spokoju a ja się zaczęłam zakochiwać. w ostatnią sobotę zaprosił mnie na imprezę do swojego domu ,bawiliśmy się i piliśmy razem ,całował mówił ze nie znał fajniejszej dziewczyny..<kłamca> byłam mocno wcięta i wszystko wymknęło się spod kontroli jakiś koleś mnie zaczął obmacywać a ja sił nie miałam by go odtrącić...wołałam Tomka lecz on nie słyszał ale potem wszedł i zobaczył całą sytuacje . Gdy się rano obudziłam dzwoniłam do Tomka..nie odbierał nie odpisywał i to już tydzień a on milczy... Gdyby nie to ze sobie narobiłam nadziei i ze się zakochałam miałabym go gdzieś.... co ja mam z tym zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałas sie i dałas
sie obmacywac innemu, dobreeeeeeeeeeeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie..........
Chyba miał rację...spić się u chłopaka, którego niewiele się zna i dać się obmacywać innemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsz do szkoly ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just_a_litle_girl
nie podszywac sie podemnie :d !!!! kuzwa no.. ja wogole pic nie chcialam ale "on" mowil ze musze choc troche .. a ze ja w chuj mam slabą głowe to odleciałam za chwile... poprostu stracilam kontrole nad cała sytuacja kazdemu sie zdarza !! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocnazamiana
:D uwierz, że takie rzeczy nie zdarzają się każdemu... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just_a_litle_girl
ajjć :P mógł mi nie dawac wodki xd a tak szczerze to moja wina była wiem za duzo % i do tego za duzo facetow xd ... ale chce to jakos naprawic ... cholera jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×